Zula Roko Kodları

Zula ile Golf iş birliğinde hayata geçirilen ve dondurma yemeyi seven Zula oyuncularını memnun edecek bir kampanya başlatıldı. Golf dondurmalarından popüler ve oldukça lezzetli olan Roko çubukları oyunculara puan kazandırıyor. Çubuk üzerinde çıkan şifreleri oyunun kullanıcılar için yayına alınan resmi internet sitesi üzerinden ilgili alana girmeniz gerekiyor. İlgili alana kodu girdiğiniz takdirde Roko Kasası kazanıyorsunuz. Bu Roko kasası içerisinde 100, 250, 500 ve 2500 Zula Altını kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Zula Roko Kodları sayesinde oyun eğlencenizi hat safhaya çıkarabilirsiniz.

Zula Roko Kodu Nereye Yazılır?

Zula Roko Kasası kazanabilmek için dondurma çubuklarında yer alan kodları hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Kodları girmek için aşağıda sizlerle paylaştığımız adımları takip etmeniz gerekiyor. Zula Roko kodu giriş için yapılması gerekenler;

 1. com internet sitesi üzerinden kullanıcı hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
 2. Hesap oturumunuzu açmanız ardından profil sayfanıza giriş yapınız. “hesap.zulaoyun.com”
 3. Profilinizde yer alan “ROKO” bölümüne giriş sağlayın.
 4. Roko sayfasına giriş yapmanız ardından ilgili sayfada yer alan “Roko Şifreni Gir” alanına giriş yaparak ilgili kodu bu alana yazınız.
 5. Kod girişi ardından “Gönder” butonuna basın.
 6. Gönder butonuna tıklamanız ardından gelecek onay mesajında ne kazandığınıza dair bilgiler yer alacak.

Zula Roko kodu nasıl girilir tarzında soruları bulunan arkadaşlar için bu anlatımımızın yeterli olduğunu düşünüyoruz. Yine de sorun yaşadığınız aklınıza takılan yerler olursa yorum olarak bize ulaştırın lütfen.

Zula Roko Kodu Bedava

Geçtiğimiz dönemlerde Pepsi ile yapmış olduğu anlaşma sonrasında Zula oyuncularını sevindiren Zula bu seferde Golf ile bir iş birliğine gitti. Roko dondurmalarının çubuklarında yer alan kod sayesinde oyuncular oyun içi altın kazanabiliyor. Kazandıkları altınlar sayesinde oyun eğlencelerini katlayabilen oyuncular için ücretsiz Zula Roko kodları paylaşıyoruz. Elimize yeni kodlar ulaştıkça sizlerle buradan paylaşacağız.

 • R5HK28EBS
 • F5HJ67ETK
 • 6DP8B7P3
 • 42VSK8JK
 • HNHQNM34
 • WC5JRPS6
 • R8MLTHP1

Bizlerle ücretsiz olarak paylaşmak istediğiniz Zula Roko kodları bulunuyor ise iletişim alanı ya da yorum bölümü aracılığıyla paylaşabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan kodları paylaşarak bu kodlardan kazanacakları Zula Altınlarına ihtiyaç duyan oyuncuları mutlu edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir