Yandex Toloka İle Para Kazanma

Yandex Toloka İle Para Kazanma

Yandex Toloka İle Para Kazanma konusu son zamanlarda internet üzerinden gelir etmek isteyenlerin en uğrak adresi olmuştur. Arama motoru alanında Google’a rakip olarak gösterilen Yandex, uzun bir süre sadece ana vatanı olan Rusya’da yayın göstermiş, 2010 yılından itibaren Türkiye pazarı olmak üzere global hizmetlere başlamıştır. Kullanıcı deneyimlerini öne çıkarmak, arama moturunun daha iyi sonuçlar vermesi için büyük bir stratejiyi hayata geçiren Yandex, bu bağlamda kullanıcılarından bazı yardımlar istemektedir. Toloka adı verilen hizmet içerisinde sistemi kullanan kişilere belirli görevler verilmektedir. Bu görevleri yerine getirme durumunda sistem iyileştirilmeleri yapıldığını ve arama sonuçlarından değişiklikler yapıldığını görmekteyiz. Yapılan yardım işlemini sonucunda Yandex kullanıcılarına belirli oranda ücretler vermektedir. Yandex Toloka İle Para Kazanma işlemi sistem tarafından verilen görevlere göre 0,01$ ile 2$’a kadar değişiklik göstermektedir. Yandex Toloka İle Para Kazanma isteyen kişiler ilk olarak BU bağlantı adresine girerek bir Yandex hesabı oluşturmaları gerekmektedir.

Alıştırmalar ve Talimatlar

Yandex Toloka İle Para Kazanma işlemi öncesinde sistem her yeni kullanıcılarına bazı ufak alıştırmala testleri yaptırmaktadır. Bu testler, 0 ile 100 puan arasında bir dereceye tabii tutularak kendilerine uygun olup olmadıklarını gözlemlemektedirler. Sorulara rastgele cevap vermemeniz gerektiğini, bir testten düşük puan alınması durumunda testten istenilen ücretin alınamadığını ve o testin sizin için tamamen kapatıldığını belirtelim.

Beceriler

Yandex Toloka İle Para Kazanma işlemi tamamen sistem kontrolünde işlediğini ve yapılan her testin kişilere belirli bir beceri puanı kazandırdığını söyleyebiliriz. Doğru olarak verilen her sorunun bağlı olduğu kategoride alınacak beceri puanları ileri seviyelerde sizin o kategori uzmanı olduğunuzu ve doğrudan o bölüm ile ilgili sorular ile karşılaşacağınızı göstermektedir. Beceri puanının yüksek olması durumunda diğer kişiler göre daha çok görev alabiliyor, daha çok kazanç elde edebiliyorsunuz. Beceri puanında meydana gelen düşüşler görev alma ihtimalinizi her geçen gün düşürecektir. Sistem, ödemelerini genel olarak 10$ olması durumunda Papara ya da banka hesaplarına 30 iş günü içerisinde yapmaktadır. Sistemin hızlı olması durumunda ödemeler genel olarak 3 iş günü içerisinde yapıldığını ve herhangi bir kesinti yapmadını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir