Wolfteam Çar Açma

2007 yılında Kore’de geliştirilen Wolfteam, 2009 yılında Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Çok oyunculu bir MMOFPS oyun olan Wolfeam, mücadele ve tecrübe kazanma üzerine kurulmuştur. Bu oyunda mücadele kurt adamlar ile insanlar arasında olmaktadır. Türkiye pazarına Joygame ile giriş yapan bu oyunun 2019 yılı itibari ile 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Bu başarının elde edilmesindeki ana etmen; Joygame firmasının ülkemizde yürütmüş olduğu başarılı reklam stratejileridir.

Wolfteam Çar Açma
Wolfteam Çar Açma

Wolfteam çar açma işlemine geçmeden önce bu oyun hakkında daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. İçerisinde oynanabilir birçok mod seçeneği bulunan Wolfteam, bizlere filmlerde gördüğümüz Kurt adam motifini oyun içerisinde sunuyor. Mod seçeneğinden kurt adam motifine bürünen kişiler, rakiplerini pençe darbesi ile yok etmek zorundadır. İnsanlar ise orduya mensup askerlerden oluşmaktadır. Her maç sonrasında alınan tecrübe puanı askeri olarak level atlamanıza olanak sağlamaktadır. Oyun içerisinde aynı zamanda kurt modu, tabanca modu, sniper modu ve bıçak modu gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Bu arada belirtmek gerekiyor ki Wolfteam hesap ya da Wolfteam çar aynı anlamlara gelen kelimelerdir. Wolfteam hesap yerine çar diyebilirsiniz.

Wolfteam Nasıl Bir Oyundur?

Wolfteam, farklı oyun haritaları içerisinde kurtlar ile askerler arasındaki mücadele üzerine kurulmuş bir oyundur. Birçok farklı kurt türü ile beraber askeri oyuncu konusunda da seçenekler bulunmaktadır. Her oyuna başlamadan önce ya kurt ya da insan tarafını seçmek zorundasınız.

Wolfteam Çar Açma
Wolfteam Çar Açma

Wolfteam oyunundan zevk almak istiyorsanız iyi bir oyun becerisi kazanmak zorundasınız. Hem kendinize özgü taktikler geliştirmeli hem de takımınız ile uyumlu bir oyun stili benimsemelisiniz. Wolfteam oyunundan zevk almak istiyorsanız oyunun mağazasında yer alan özel ekipmanlardan satın almak gerekiyor. Oyun içerisinde birçok ekipman yer alsa da mağazada yer alan ekipmanların oldukça üst düzey özellikleri bulunmaktadır. Bu oyundaki en büyük dezavantajlardan birisi de parayı basan kişinin kral olması gerçeğidir. Birçok kişi açısından popülerliği düştüğü gösterilse de Wolfteam çar açma işlemi hala birçok kişi tarafından araştırılmaktadır.

Wolfteam Çar Açma

Mevcut Wolfteam oyuncuları ya da oyuna yeni başlayacak kişiler için Wolfteam çar açma işlemi için aşağıda yer alan adımları uygulamaları gerekiyor. Bildiğiniz üzere Wolfteam ülkemizde Joygame çatısı altında sunulmaktadır. Kayıt işlemi için;

Wolfteam Çar Açma
Wolfteam Çar Açma
  • Wolfteam çar açma işlemi için öncelikle BU Bağlantı adresinde yer alan internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor.
  • Belirtilen internet adresine giriş yaptığınızda karşınıza bir kullanıcı adı, şifre ve e-posta doldurma alanı gelecektir.
  • İstenilen bilgileri doldurup “Yeni Üye Ol” bağlantısına tıklamanız durumunda artık sizlerde bir Wolfteam oyuncusunuz. Yalnız; bu konuda dikkat etmeniz gereken şeyler bulunmaktadır. Belirttiğiniz e-posta adresine gelecek olan mail aktivasyonunu yapmamanız durumunda oyuna giriş yapamayabilirsiniz.
  • Bununla beraber “Facebook İle Giriş Yap” seçeneğini kullanmanız durumunda da oyuna oldukça kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Oyuna giriş yaparken yine bu şekilde Facebook bağlantısını kullanmanız işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir