Watch Dogs Minimum Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs  ilk tanıtıldığı tarihten itibaren oldukça ilgi görmüş fakat oyuncuları hayal kırıklığına uğratmış bir yapım olarak akıllara kazınmıştır. Kısaca değinilmesi gerekirse Watch Dogs’un hikayesi cihazları hackleyerek onları ele geçirmek üzerine kuruludur. Bunun yanında açık dünya oyunu olduğu için birçok ana görev ve yan göreve ev sahipliği yapıyor.
Watch Dogs tamamen bir teknolojiyle yönetilen şehir olan Chicago da geçiyor. Şehrin ana sistemi olan Central Operating System tarafından yönetilen şehir bu amaçla hackerlerın sürekli üzerine düştüğü bir konuma geliyor. Ana karakterimizin de bir hacker olduğunu söylemek eminim sizi şaşırtmayacaktır. Aiden Pearce isimli bilgisayar korsanıyla oyunda ki tüm maceralara atılıyoruz.

Yaptığı hacklerle trafik ışıklarını değiştirebilir, toplu taşıma araçlarına dur diyebilirsiniz. Ayrıca kolaylıkla yaptığınız bu hackleri kullanarak peşinizde sizi yakalamak isteyen polislere tuzaklar kurabilir ayrıca düşmanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Watch Dogs Minimum Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Sadece 64 bit)
İşlemci Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
Ram 6 Gigabyte
Hard Disk En az 25 GB yer olması gerekiyor
Ekran Kartı Nvidia GeForce 8800GT 512 MB ya da ATI Radeon HD 3870 512 MB olması gerekiyor.
DirectX DirectX 11 destekli 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 (DX10 destekli ekran kartına sahip oyuncular için bir kötü haber de Watch Dogs’tan geliyor)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir