Türk Telekom Aile Kartı Nasıl Alınır?

Türk Telekom aile kartı ankesörlü telefonlardan rahatlıkla konuşmanızı sağlayan bir kart olarak çıkıyor karşımıza. Ülkemiz çapında oldukça yoğun olan (ortalama 75 bin adet) ankesörlü telefon kulübeleri için, bu kartı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede, yaptığınız aramaların bütün ücretleri, kartın bağlı olduğu numaraya ekleniyor. Yani bu kart sayesinde, ev ya da iş telefonunuz ile dışarıdan da konuşuyorsunuz. Bu da hem ekonomik bir görüşme sağlıyor, hem de doğrudan iletişim seçimi sunuyor. Peki ama Türk Telekom aile kart özellikleri nedir? Gelin bu konuyu detaylı görüşelim.

Türk Telekom Aile Kartı 

  • Bu kart ile birlikte, ankesörlü telefonların hepsinden her yeri arayabilirsiniz. Şehir içi, şehirler arası ya da ülkeler arası arama gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu kartı almak için sabit telefon aboneliğinizin olması gerekiyor.
  • Kart sahibinin yakınları, bu kartı kullanabilir.
  • Askerdeki çocuklar, üniversite okuyan çocuklar gibi,
  • Kartın son kullanım tarihi bulunmamaktadır bu yüzden rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Kartı Almak İçin En Yakın Bayiye Gidin

Aile kartı almak için, en yakın Türk Telekom bayisine gidebilirsiniz. Burada alacağınız bir formu doldurarak, kolaylıkla karta sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bu konuda üretilen çözümleri detaylı bir şekilde incelemeniz ve ön plana çıkarmanız olacaktır. Kolay bir iletişim yöntemi için, tercihlerinize bağlı olarak tarifelerinizi de seçebilirsiniz bu sayede.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir