Tactic Force Sistem Gereksinimleri

Bundan 2 yıl önce geliştirilmeye başlanan ve tamamen yerli sermaye kullanılarak oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Tactic Force hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? 2016 yılı itibariyle geliştirilmeye başlanan oyun, yapım süreci içinde bulunduğumuz yıl içerisinde bir hayli hızlandırıldı diyebiliriz. Oyuna ait birçok yeni konsept çalışmanın bizlerle paylaşılması ardından biz bir hayli heyecanlandık. Eminim ki sizde bir oyun sever olarak heyecanlanmış olmalısınız. Tactic Force sistem gereksinimleri nasıl olacak, oyunu oynayabilmek için ne gibi bir donanıma ihtiyacımız var gibi sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Tactic Force Çıkış Tarihi

Oldukça uzun bir süre diyebileceğimiz 2 yılı aşmaya yaklaşan oyunun geliştirilme süreci ardından oyunun resmi internet sitesi üzerinden bir BETA aşamasının yakında bizlerle olacağı ve 1000 kişilik bir oyuncu kitlesinin bu BETA’ya alınacağı duyuruldu. Oyunun resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarını incelediğimizde ise karşımıza “Shooter” olarak adlandırabileceğimiz bir oyun çıkıyor. MMOFPS türünde olacağı belirtilen oyun aynı zamanda Türkiye’nin en gelişmiş MMOFPS türü oyunu olacağı iddiasını da taşıyor. Tamamen yerli bir yapım olduğunun da altı çiziliyor.

Peki, Tactic Force Sistem Gereksinimleri Nedir?

Oyun hakkında çok fazla bilgi maalesef ki biz oyun severlerle henüz paylaşılmadı. Oyunun ne gibi bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyacağı, minimum veya tavsiye edilen donanımların hangileri olduğu yönünde resmi ağızlardan herhangi bir bilgi şuan için medya ile paylaşılmadı. Fakat, oyunun geliştirilme süreci ve iddiaları göz önünde bulundurarak rakibi olan oyunlarla aşağı yukarı benzer sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacağını söyleyebiliriz. Bilgisayarınız CS:Go gibi oyunları çalıştırmakta zorlanmıyor veya bir sorun yaratmıyor ise muhtemelen Tactic Force içinde aynı senaryo geçerli olacaktır.

Tactic Force Ne Zaman Çıkıyor

Tactic Force oyunuyla ilgili ortaya çıkan görseller ve bilgiler dahilinde oyunun haritaları arasında oldukça ilgi çekici alanlar yer alıyor. Yerebatan Sarnıcı gibi Türkiye veya geçmişte Türklerin hayatının bir parçası olmuş mekanlara yer veriliyor. Ayrıca Kervansaray adını taşıyan bir haritanın da oyunda yer aldığı ulaştığımız bilgiler arasında. Oyunun kullanıcılara sunulacağı BETA versiyonunun ne zaman gerçekleştirileceği hakkında henüz yapımcılardan bir bilgi paylaşılmadı. Fakat BETA’ya toplamda 1000 oyuncunun davet edileceği ve bu oyuncuların geri dönüşleri neticesinde oyun iyileştirilerek tüm oyun severlerle buluşturulacağını düşünüyoruz. Bu nedenle Tactic Force çıkış tarihi hakkında da sizlere maalesef bir bilgi veremiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir