Snapchat Hesap Silme – Snapchat Hesap Kapatma

Anlık görüntü ve video paylaşımını daha kusursuz bir hale getiren ve an itibarıyla instagram ile birlikte daha popüler bir uygulama oldu bu nedenle snapchat hesap silme işlemini anlatıyoruz. Popülerliğini kaybetmiş uygulama olarak karşımıza çıkan Snapchat, kadın kullanıcıların çok daha aktif olduğu uygulamalardan bir tanesidir. Gündelik hayatlarımızı paylaşmayı seviyor ve bunu da sosyal medya aracılığı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Yapmamız gereken tek şey snapchat üzerinden bir hesap oluşturmak ve bu hesap ile birlikte yakın çevremizi de listelerimize eklemek olacaktır. Uygulamanın ücretsiz olduğunu da belirtmek gerekiyor ve sizler de dilediğiniz an bu mecradaki yerinizi hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz. Peki snapchat hesap kapatma işlemini nasıl yapabiliriz?

Snapchat hesabı silme

snapchat nedir

Uygulama sizlere cazip gelmeyebilir ya da bir süreliğine uzak kalmak gibi bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit ve aslında bu konuda da uygulamayı tebrik etmek gerekiyor çünkü birçok uygulamada hesap silme işlemi çok zahmetli bir süreci beraberinde getirebiliyor ancak snapchat’te bu işlem oldukça kolaydır.

Snapchat Hesap Silme Linki ;

# https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fdelete_accountSnapchat Hesap Silme Link ; 

Snapchat Hesap Silme linkine tıkladığınız anda karşınıza hesabınıza giriş yapabilmeniz adına dolduracağınız basit bir form çıkıyor. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğiniz anda hesap silme işlemi için bir onay kutucuğu ile karşılaşacaksınız. Onay verdikten sonra son olarak kullanıcı adı ve şifrenizi giriyorsunuz ve snapchat kimliğiniz uygulamadan siliniyor. Saniyeler sürecek bu işlem ile birlikte snapchat hesap silme eylemi de başarı ile sonuçlanmış oluyor.

Az önce de belirttiğimiz gibi uygulama bu konuda da büyük takdir topluyor ve saniyeler içerisinde sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Snapchat kapatma işlemi sonrası ne yazık ki eski hesabınızı geri alamıyorsunuz, bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

İnstagram ile birlikte her geçen gün popülaritesini biraz daha arttıran bu uygulamayı henüz kullanmadıysanız en azından göz atabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Özellikle son güncellemeler ile birlikte uygulama daha keyifli bir hal aldı ve bu da uygulamayı kullananların sayısını belli oranda arttırdı. Sizler de yerinizi alabilir ve incelemelerinizi yaptıktan sonra dilerseniz silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Bilgi: Snapchat hesabı tekrar nasıl aktif edilir?
Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün içerisinde tekrar hesabınıza giriş yaparsanız silme işlemi iptal edilmiş olacaktır.

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Snapchat Puan Yükseltme
  2. Geri bildirim: Snapchat Ödül Dolabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir