Rüyada Asansöre Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asansöre binmek mutluluğun habercisidir. Size kariyer anlamında oldukça güzel günlerin beklediğinin işareti. Yaptığınız iş özelinde kendinize artı özellikler katacaksınız. Katmış olduğunuz bu özellikler sayesinde de yetkinliğiniz artacağından kolay bir şekilde önünüzdeki engelleri aşıp, terfi alabilirsiniz. Aynı zamanda iş anlamında canınızı oldukça sıkan bir şeylerden kurtularak refaha erişeceksiniz. Asansörü görme şekillerinize göre de şu şekilde yorumlanır,

Rüyada Asansöre Binmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Asansörde Kalmak Ne Anlama Gelir

Eğer bindiğiniz asansörden yukarı doğru çıkarken asansörde kalıyorsanız kariyer anlamındaki yükselişinizin önüne geçmek isteyen bir takım kişilerin varlığını işaret eder. Kaldığınız asansörün içinde bir insan varsa o kişiye özellikle dikkat edin. Sizi çekemeyenlerden birisi de o olabilir. Eğer bu kişilere dikkat edip amacınıza hızla ulaşmaya gayret ederseniz iş yerinde sizi mutlu edecek günler oldukça yakın. Amacınıza ulaştıktan sonra da sizlerin yanında olan ya da karşınızda duran insanları ayırt edebilecek ve bu kişilere karşı davranışlarınızı tekrar gözden geçirebileceksiniz.

Eğer kaldığınız asansör hızla aşağıya doğru düşerse, bu da onların amaçlarına ulaşacaklarına ve sizi kariyer anlamında zor günlerin beklediğine delalettir. Muhtemelen kısa ya ad uzun vadede kurduğunuz hayaller ne yazık ki olumsuz sonuçlanacak. Bu düşme ani bir şekilde oluşmaz ve rutin bir şekilde yavaş yavaş aşağı katlara doğru inerseniz hedeflerinizden de kademeli olarak uzaklaşacağınızın anlamını çıkartabilirsiniz.

Rüyada Kalabalık Bir Şekilde Asansöre Binmek Ne Anlama Gelir

Bindiğiniz asansörde oldukça kalabalık bir kitle var ise kendinizi topluluk kursları ile geliştirmeniz gereklidir. Yabancı dil olabilir, bilgisayar sertifikası olabilir… İşinizle bağdaşan ve size kolaylık sağlayacak bir kursa bir an önce kaydınızı yaptırmalısınız. Ayrıca iş yerinizdeki arkadaşlarınızla iletişimizi arttırmaya özen gösterin. Birlikte iş dışında da özel hayatınızla ilgili farklı organizasyonlar yapın.

Eğer kalabalık içinde bir turistle beraber asansörde iseniz birileriyle birlikte ortak yeni bir işe girişeceksiniz demektedir. Ayrıca hayatınıza farklı anlamda da yeni insanlar gelebilir. Topluluk içinde her hangi birisi ile asansörde kavga ederseniz iş hayatında hazırladığınız projeyi çekemeyen bazı insanların önünüze engel koyma çabaları olarak yorumlanmaktadır. Kavga ettiğiniz insanlar asansörde tuşa basıp asansörü durdurur ya da aşağı kata doğru asansörün hareket etmesine neden olursa amaçlarına ulaşacakları anlamı çıkar. Eğer siz asansörü yukarı doğru hareket ettirmeyi başarırsanız bu insanlar ile gireceğiniz savaştan galip çıkıp iş yerinizde önünüzdeki engellerden kurtulacaksınız demektedir.

Bindiğiniz asansör birden kararırsa bu da buhranlı günlerin habercisi. Bunalım dolu kötü günler geçirebilirsiniz. Bu bir terk ediliş anlamına da gelebilmektedir. Bu kişi iş yaşantınızda çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın istifa edip oradan ayrılabileceği gibi, özel hayatınızda çok yakınınızdaki birisinin hayatınızdan çıkacağı anlamına da gelmektedir. Fakat bu ayrılışlar sizi oldukça etkileyecek ve olumsuz günlerin başlangıcı olacak.

Rüyada Asansöre Binmek Ne Demektir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi rüyada asansöre binmek genel olarak olumlu olarak yorumlanmıştır. Eğer farklı bir rüya gördüyseniz, yorum olarak ilettiğiniz taktirde sizlere elimizden geldiğince açıklamasını yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir