Reynmen Kimdir?

Reynmen Kimdir?

Sosyal medyanın asi çocuğu olarak gösterilen Reynmen, sempatikliği başta olmak üzere doğal ve doğuştan gelen yetenekleri ile ön plana çıkıyor. İlk olarak karşımıza Scorp adındaki uygulama ile çıkan Reynmen, eğlenceli sohbetleri, ilgi çekici cevapları ile gündemde olmayı başarmıştır. Gerçek adı Yusuf Aktaş olan Reynmen; 1995 yılında Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Gençlik yıllarının en güzel zamanlarını Scorp içerisinde geçiren Yusuf Aktaş, burada şive içerikli videolar çekerek insanların oldukça güzel tepkisini almayı başarmıştır. Öğrenim hayatını İstanbul’da bir üniversitede Radyo ve Televizyon üzerinde sürdürmektedir. Reymen Kimdir? sorusuna kısaca bu şekilde başlayarak Yusuf Aktaş hakkındaki bilgilere devam etmeye başlıyoruz.

Reynmen Nasıl Fenomen Oldu?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Scorp uygulaması üzerinden çektiği şiveli, eğlenceli videolar ile fenomen olmaya başlamıştır. Scorp üzerinden yeteri kadarı ile kitle elde etmesi ile beraber 2015 yılı sonunda Youtube üzerine geçiş yapmıştır. Youtube üzerinden ilk videolarını yüklemeye başlaması ile beraber kitlesini geliştirmeye devam etmiştir. Youtube üzerinden asıl patlama noktası ise 2017 yılı yaz aylarında popüler hale gelen diss videoları ile olduğunu görmekteyiz. Burada ilk olarak Berkcan Güven ile çektiği Biziz şarkısı kısa sürede 45 milyon izlenme elde etmeyi başarmıştır. Bu diss klibi ile 1 ay içerisinde neredeyse 600,000 abone artırarak hesabının 1 milyonunun üzerine çıkartmayı başarmıştır. Sosyal medya içerisinde hep agresif ve sert tavırlar sergilemesinden dolayı asi çocuk unvanını almıştır.

Berkcan Güven’den sonra bir diğer sosyal medya fenomeni ile tekrardan bir şarkı yapımında bulunan Reynmen, takipçi kitlesinin iyi bir şekilde yükselmesini olanak sağlamıştır. Veysel Zaloğlu ile yapmış olduğu Vovovoy şarkısının da izlenmesi 30 milyon üzerine çıkmıştır. Youtube hesabına ayda 1 2 kere video yüklemesinden dolayı takipçileri tarafından da sıklıkla eleştirildiğini de görmekteyiz. En son Enes Batur’un Hayal Mi Gerçek Mi filminde rol alması ile beraber kariyerini sinema alanına doğru yönelteceğinin de sinyallerini vermektedir. Bazı Youtuber’lar ile arasının iyi olmadığını, bazı sorunlar yaşadığını söyleyebiliriz. Yusuf Aktaş yani Reynmen hakkında merak ettiklerinizi, hayatını ve yaşam sırları ile ilgili bilgilerin bu aşamalardan oluştuğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir