R10.NET Nasıl Üye Olunur?

Türkçe içerikleriyle Türkiye’nin en aktif ve büyük webmaster forumu olan R10.NET hakkında merak edilen birçok soruya açıklık getirerek r10.net nasıl üye olunur anlatacağız. Oldukça aktif ve fazla kullanıcı sayısına sahip olan foruma üye olmak birçok platforma oranla çok daha zor. Bunun temel sebebi içerde mevcut üyeleri koruyabilmek, kullanıcılar arasında gerçekleştirilen ticareti sekteye uğratmamak. Oldukça fazla satıcı ve alıcının yer alması birçok kötü niyetli (dolandırıcı) kullanıcının da ilgisini çekmesinden dolayı R10 yönetimi yeni üyelik alımlarını çok dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

R10.NET Nedir?

26 Şubat 2005 itibariyle faaliyete başlayan günümüzde Türkiye’nin en büyük ve aktif webmaster forumlarından birisidir. 80 Bini aşkın kullanıcı sayısına ulaşan forum içerisinde oldukça aktif bir şekilde ticaret gerçekleştiren kullanıcıların yanı sıra web ile ilgili hemen hemen her konuda uzman kişiler tarafından yeni kullanıcıların soruları da yanıtlanmaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen 100 sitesi içerisinde de yer alan proje, yalnızca bir web sitesi sahibi ya da bir web sitesinde görevli / çalışan kişilerin kayıt olabileceği platformdur.

R10.NET Nasıl Üye Olunur?

R10.NET nasıl üye olunur? Birçok kişi tarafından merak edilen bu soruya kısa kısa maddeler ve birkaç r10.net üyelikbilgilendirme ile yanıt vereceğiz. Yıl içerisinde belli aralıklarla kısa bir dönem üyeliği herkese açılan forumda bu süre dışında yalnızca aktif ve tanıdığınız bir üye bulunuyor ise o kişinin davet kodu aracılığıyla siteye üye olabilirsiniz. Benim tanıdığım birisi yok diyorsanız da üzülmenize gerek yok gerekli şartları sağlıyorsanız yönetim talebinizi değerlendirerek size bir davetiye gönderecektir. Yönetim tarafından üyelik oluşturabilmeniz için R10 davetiye gönderme işleminin sağlanabilmesi için bir formu doldurmanız / mail atmanız gerekmektedir.

  • Üye olabilmek için kendinize ait ya da halihazırda bir görev üstlendiğiniz web sitesi üzerinden adınız@websitesi.com şeklinde bir e-posta adresine ihtiyacınız var. (Gmail, Hotmail, Outlook, Yandex vb. halka açık e-posta uzantıları kesinlikle kabul edilmiyor.)
  • Davetiye talebinde bulunurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler ve açıklamaların doğru olduğunu ve hata yapmadığınızı birkaç defa gözden geçirin.
  • Tüm kontrolleri sağladığınızı düşünüyorsanız “r10.net/davetiye/” adresi üzerinden formu doldurarak bir davetiye kodu talebinde bulunun.

Son yıllarda internetin yaygınlaşması ve web projelerinde yaşanan artışla birlikte oldukça popüler hale gelen Webmaster forumları arasında R10 en aktif forum olarak ön plana çıkıyor. Hal böyle olunca R10 davetiye kodu 2018 yılında çok daha fazla talep edilmeye başlanmış durumda. Bu nedenle yönetimin iletmiş olduğunuz bilgileri kontrolü ve doğruluğundan emin olması gerekmektedir. Gün içerisinde yüzlerce talep geldiğini göz önünde bulundurarak mümkün olduğunca açık bilgiler kullanmanız incelemenizin aksamamasını sağlayacaktır.

R10 Üyelik Satın Al

R10 Webmaster forumuna üyelikler tamamen ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır. R10 üyelik satın al tarzında başlıklara aldanmamalı ve eğer gerçekten bu tarz ilanlar karşınıza çıkıyorsa bunları R10 yönetimine şikayet etmenizi tavsiye ederiz. Bu tarz işlemler sonucunda elde edeceğiniz hesaplar kısa süre içerisinde yasaklanacak ve forumdan uzaklaştırılacaktır. R10 sıkı bir takip sistemi ve güvenlik sistemine sahiptir, hesaplarda yaşanan farklı konumlardan, cihazlar girişler yönetimin dikkatini çekeceği için hesap takibe alınacaktır. Elbette tüm bunlardan sizin haberiniz dahi olmadan hesabınız bir anda askıya alınabilir.

Aynı şekilde R10 davetiye kodu satın al gibi ilanlara da aldanmamalısınız. R10.net üyelik için gereken davetiye kodu yönetim tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bu kodlar için ücret ödemenize gerek yoktur. Ayriyeten bir kullanıcı ilerleyen dönemlerde davet etmiş olduğu kişinin forumdan uzaklaştırılması gibi bir talepte bulunabilir. Bu nedenle tanımadığınız kişiler tarafından foruma davet edilmeniz uzun vadede ticaretinize zarar verebilir. R10.net nasıl üye olunur başlıklı yazımızda aklınıza takılan her şeyi yorum alanından bize iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir