Panasonic P88 Duyurusu Yapıldı

Japon elektrik devi olan Panasonic, yeni orta seviyeye sahip olan akıllı telefonunu hedef kitleye tanıttı. Pazar da uzun yıllar tüm kalitesini kanıtlamış olan Panasonic, dur durak demeden hala yenilikçi tasarımlarına devam ediyor.  Uzun bir aranın ardından tekrar karşımıza çıkan Panasonic, akıllı telefon pazarına baktığımız da yok denecek kadar az sayıya sahip.

panasonic P88

Fakat uzun bir dönemin ardından yeniden teknoloji pazarına giriş yapmak için hedef pazara dalış yapan Panasonic, P88 modeliyle karşımıza çıkıyor. Panasonic P88 özellikleri incelendiğinde ise şu şekilde belirtmemiz mümkün olacak. 2.5D kavisli ekranında 720p çözünürlük imkânına sahip olan Panasonic, müşterilerini mutlu edebilmek adına yeni cihazında üstün özellikler barındırmaya devam ediyor. 1.25 GHz hızında çalışma kapasitesine sahip olan cihazın bir diğer önemli yanlarından birisi de sekiz çekirdekli işlemcisinden oluşması diyebiliriz. Fakat işlemcisinin de sekiz çekirdekli özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

16 GB Dâhili depolama alanına sahip olmakla birlikte istenildiği takdirde depolama alanı daha fazla arttırılabiliyor. 2600 mAh kapasiteli batarya özelliğine sahip olan, 8.35 mm kalınlığında ve 156 gram ağırlığında olan Panasonic akıllı cep telefonu birden farklı özellikleriyle telefon kullanıcılarında yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Panasonic P88 modeli, az sayıda teknoloji pazarı içerisinde bulunan cihazlarına oranla daha işlevsel özelliklere sahip diyebiliriz. Birden farklı işlevsel özellikleri sayesinde artık mobil kullanıcıları da rahat edebilecek fonksiyonlardan en iyi şekilde faydalanma şansına sahip olacaktır. Cihazın renk alternatiflerine göz attığımızda ise altın ve kömür grisi olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle mobil kullanıcılara sunulmuş olduğunu belirtebiliriz. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemine sahip olan telefonun fiyatı da kullanıcıların hoşuna gidecek düzeyde tutulup sunulmaya da başlandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir