LOL Yeni Rünler ve Yeni Rün Oluşturma Örnekleri

LOL Yeni Rünler ve Yeni Rün Oluşturma Örnekleri

Son gelen LOL yaması ile birlikte oyuna yeni birçok rün eklendiğini, eklenen rünler ile artık şampiyonlara ekstre birçok özellikler geldiğini belirtmek istiyoruz. Yeni gelen yama, oyun içerisine yeni rünler getirmesi ile beraber kabiliyet sayfaları ve IP barını ortadan kaldırmıştır. Bu sayede yeni gelen rünler tüm ihtiyaçları karşılayabildiği gibi oyunun daha akıcı bir şekilde oynanabilmesine katkı sağladı. LOL Yeni Rünler ve Yeni Rün Oluşturma Örnekleri hakkında hazırladığımız bu yazı yeni yama ile beraber gelen rünler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

LOL Yeni Rünler

LOL’e gelen yeni rünlerin 5 adedi anahtar rünler oluştuğunu, anahtar rünlerin altında 3 adet rünün daha bulunduğunu söyleyebiliriz. Yeni rünler kullanılacak şampiyonun hangi koridor içerisinde bulunduğuna göre seçilebildiğini, bu sayede rakipleriniz üzerinde büyük üstünlükler sağlayabildiğinizi belirtebiliriz.  LOL Yeni Rünler ancak doğru olarak seçilip uygulanması durumunda

LOL İsabet Rünü

Yeni gelen rünler arasında yer alan İsabet Rünü, güçlendirilmiş saldırılar ve sürekli hasar uygulatabilmek adına geliştirilmiştir.  Bu rün ile beraber gelen alt rünlerde ise saldırı hızı artışı ve altın kazanım hızı meydana getirmektedir.

LOL Hakimiyet Rünleri

Bu rün, kullanılması durumunda rakiplere anlık hasarlar uygulayarak hedeflere tam olanda ulaşma kabiliyeti kazandırmaktadır. Etki gösterebilmesi adına suikastçı şampiyonlar tarafından kullanılması gerektiğini söylemek istiyoruz. Bu tür dışındaki bir şampiyonda kullanılması durumunda etki meydana getirmeyeceğini de eklemek istiyoruz.

LOL Büyücülük Rünleri

Orta koridorda mücadele eden büyücü şampiyonlar için geliştirilen bu rün, güçlendirilmiş yeteneklerce donatılmıştır. Saldırı yeteneği sayesinde rakiplerine oldukça yüksek hasar veren büyücüler, bu sayede orta koridoru zapt etme konusunda kolaylıklar elde edebilmekte.

LOL Azim Rünleri

Tank şampiyonlar için geliştirilmiş olan Azim rünleri, daha çok dayanıklık ve kitle kontrol mekanizmalarını bu rün ile çözüme kavuşturabilmektedirler. Şampiyona gelen hasarlar geri yansıtılarak rakibe yüksek oranda hasarlar vermesi ile de ön plana çıkmakta.

LOL İlham Rünleri

Destek şampiyonu tarafından kullanılması gereken İlham rünü, kullanılması durumunda şampiyona işlevsel destekler katarak daha güçlü hale gelmelerine olanak sağlamakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir