LOL NASIL OYNANIR? LOL TAKTİKLERİ

İnternetin meşhur çevrimiçi oyunlarından olan Lol oyunu tam bir strateji oyunudur. Tempolu ve heyecanlı bir oyun arayışı içinde olanların ilk seçeneğidir. Heyecanlı bir savaş oyunu olan Lol oyunun açılımı League of Legends’tir. Açılımıyla beraber arattığınızda internet sayfalarının en başında çıkan bu oyun sıkılmadan oynayacağınız bağlayıcı bir oyundur. Sıkılmadan oynayacağınız bu oyunun özelliklerinden birisi de çevrimiçi yani canlı oynanmasıdır. 

Lol Nasıl Oynanır?

Heyecanlı turnuva kapsamıyla Lol oyunu devamlı güncellenir ve her güncellenmesinde yep yeni bir strateji ortamı sunar. Dünya çapında ün salmış bu internet oyunu binlerce kişi tarafından oynanırken yeni başlayan kişiler bu oyunun nasıl oynandığını düşünüyor. Oyun çok kapsamlı bir oyun olduğu için öncelikle güncellemeleri takip etmeniz gerekir. Oyuna üyeliğinizi yaptıktan sonra milyonlarca kişi arasına katılmış olacaksınız. Fakat bu oyuna başlamadan önce iyi bir şampiyon nasıl olur bununla ilgili siteden taktikler öğrenmeli oyunun nasıl oynandığı konusunda bilgi edinmelisiniz. İlk başta gözünüze çarpan şampiyonları sırayla izlemenizi ve nasıl oynadıkları konusunda da dikkatinizi toplayarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir.

NOT: Eğer lol çarınız yoksa önceki makalelerimizden biri olan Lol Bedava Çarlar adlı makalemizi incelemenizi öneririz.

Lol oyununda her geçen gün şampiyon çoğalır. Bu şampiyonların nasıl şampiyon olduklarını ilk birkaç gün takip etmeniz hem oyun hem de sistemin nasıl işlediği konusunda size yeterli bilgi verecektir. Bu oyunu sevmenizin en önemli sebebi ise adaleti savunmasıdır. Çevrimiçi kazanç sağlatan başarılı bir oyun arayışındaysanız seçi league of legends’tir.

NOT: Lol oyunu için bedava rp ( riot points ) istiyorsanız Lol Bedava Rp Kodları adlı makalemizi incelemenizi öneririz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. KANKA BANA BOLL HEROLARI Bİ 30 LEVEL ÇAR YOLLA BE COK HEVES ETTİĞİM HEROLAR VAR ONLARI OYNIYIM SİMDİDEN TESEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir