FLO Ayakkabı İndirim Kuponları

Ahmet Ziylan tarafından temelleri küçük bir atölye içerisinde atılan FLO, ilk etapta sadece diğer markalara stok sağlamak amacı ile üretimlerde bulunan bir halde iken günümüzde alanının en büyük perakende satıcısı olarak gösterilmekte. Bünyesinde yer alan 30,000’den fazla çalışan aylık ortalama olarak 4 milyon ayakkabı üretiminde bulunmaktadır.  Ülkemiz içeresindeki her şehre giriş yağlayan FLO, aktif olarak çalışan 365 noktası ile her bireye uygun her tarzda ayakkabı bulundurmasından dolayı ziyaret edilen merkezler arasında ilk sırada yer almaktadır.  Son yıllarda satış rakamları ile öne çıkan mağaza kalitesi ve tarzı ile müşterilerin odak noktası durumundadır. Hal böyle olunca en çok aranan konulardan birisi de FLO Ayakkabı İndirim Kuponları olduğunu söyleyebiliriz.

FLO içerisinde yer alan ayakkabıların büyük bir bölümü piyasadaki örneklerine oranla zaten indirimli olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber bazı dönemlerde aktif olarak sunulan FLO Ayakkabı İndirim Kuponları üzerinden alışverişler daha uygun, daha indirimli bir hal kazanmaktadır. Kuponlar, belirli dönem aralıklarında kullanılabilir olduğunu, belirlenen sürenin dolması ile beraber indirim kuponlarının kullanıma kapalı olduğunu söyleyebiliriz. Kasım ayı içerisinde onlarca indirim olanağı meydana getiren FLO, daha çok müşterilerinin yaptıkları alışverişler üzerinden indirim sağlamaktadır. İndirimler, sadece internet mağazası üzerinden kullanılması durumunda aktif hale gelebilmektedir. Mağazalar için indirimler ayrı olarak indirimler düzenleyen şirket, bu konu ile ilgili oldukça iyi örnekler teşkil etmektedir.

FLO Ayakkabı İndirim Kodları belirli günlerde hayata geçirildiğini yukarıda dile getirmiştik. Alışveriş sırasında kullanıcılar, sepet seçimleri sırasında İndirim Kodu bölümüne yazacakları kodlar ile alışverişlerini daha uygun hale getirebilmektedirler. Eğer kullanıcılar 75 TL üzerinde bir ayakkabı alırlar ise kod bölümüne yazacakları AC10PCD kodu ile 10 TL indirim kazanabilmektedirler. Alışverişlerini 120 TL ve üzerindeki tutarlar üzerinde gerçekleştiren kullanıcılar yine aynı kod olan AY10PCD kullanmaları durumunda bu sefer %10 indirim kazanabilirler. Kod gerektirmeden yapacakları her 250 TL ve üzeri alışverişlerde müşteriler ücret indiriminden ziyade Sırt Çantası ile hediyelendirilmektedirler. Yukarıda da belirttiğimiz üzere yapılan alışverişlerdeki indirim oran ve tutarları sadece internet alışverişlerinde geçerli olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir