Facebookta Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Facebook uygulaması Dünya’da milyarlarla ifade edebileceğimiz her yaştan kullanıcı kitlesine sahip bir uygulamadır. Şuan kullandığımız birçok uygulamadan önce hayatımıza girmiş ve yaşamımızın adeta bir parçası haline gelmiştir. Bu uygulama ile arkadaş ekleme, durum paylaşma, konum bildirme, sohbet etme, arkadaşlık isteği gönderme, profil resmini değiştirme gibi birçok şeyi yapabiliyorsunuz.  Bazen arkadaş eklerken iyice düşünmeden ekliyoruz ve sonra pişmanlık yaşıyoruz. Ve Facebook’ta toplu arkadaş silme işlemi de olsa çok iyi olurdu diye düşünüyorsunuz.

Bunu yapabilmek için öncelikle sileceğiniz arkadaşlarınızı belirleyiniz. Daha sonra tarayıcınıza m. facebook.com adresini yazarak kendi facebook hesabınıza giriş yapmalısınız. Ayrıca bu adresin telefonunuza uyumlu olması gerekiyor aksi takdirde Facebook’ta toplu arkadaş silme işlemi başarılı olmayacaktır.  Uyumlu olduğundan emin olduktan sonra hesabınızdan profilinize girip arkadaş listenizden artık hangi arkadaşlarınızı silecekseniz toplu olarak silebilirsiniz. Böylelikle size rahatsızlık veren ve konuşmak istemediğiniz arkadaşlarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz. Bu yöntem toplu arkadaş silme hususunda en sağlam yöntem olmakla birlikte bunun dışında farklı yöntemlerde mevcuttur.

Bu yöntemlerde Facebook’ta toplu arkadaş silme işlemini yapabilecek çeşitli uygulamalardır. Akıllı telefon devri başladığından beri zaten en çok yaptığımız işlerden biri de telefona uygulama indirmektir. Aklınıza gelebilecek her konuda uygulama bulabilmeniz mümkün ve bunları indirebilmeniz için internete ihtiyacınız vardır. Toplu arkadaş silme işlemi için birçok uygulama mevcuttur. Bunları internetten araştırarak veya akıllı telefonlarda bulunan Play Store adlı uygulamadan ismini yazarak indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir