Euro Truck Simulator 2 Full Save Dosyası

Son zamanların en popüler tır oyunu olan ETS ‘de uğraşmadan tüm bölümleri bitirmek ve son seviyeye gelmek için Euro Truck Simulator 2 full save dosyası indirmeniz gerekmektedir. Her yaştan ve kesimden insanın severek oynadığı ETS 2, en alt seviyeden başlayarak sizlere yük taşıma görevi ermektedir. Bu görevlerin sonunda ise tüm marka ve modeldeki tırlar satın almaya açılır, haritalardaki tüm şehirler keşfedilmiş olur. Ancak bu süreç oldukça yoğun geçmektedir. Bu yüzden Euro Truck Simulator 2 full save dosyası indirirseniz, sorunsuz bir şekilde oyunun zevkini çıkarabilir ve alacağınız tırlara dilediğiniz aksesuarı takabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Full Save Dosyası

Euro Truck Simulator 2 Nedir?

Kısaltılışı ETS olan bu oyun, bildiğimiz simülasyon oyunudur. Oyunun asıl amacı tır ile nakliyat gerçekleştirmektedir. İlk olarak seviye 1’den başlayarak ilerlersiniz. Kendi tırınız olmaz ve yalnızca şoför olarak çalışırsınız. İlk birkaç sevkiyattan sonra bankalar size kredi vermek için mesaj atar ve asıl oyun bu noktada başlar. Siz gelen tekliflere onay verirseniz, oyun saati ile 24 saatte bir ödenmek üzere belirli taksitlere bölünen krediler hesabınıza yatar. Siz de keşfettiğiniz galerilerden dilediğiniz tırı alabilirsiniz. Seviyeniz ve paranız arttıkça tırınızın özellikleri de yükselir. Örneğin motor ve çekiş gücü, şanzımanı daha da gelişir.

Neden Euro Truck Full Save Dosyası Gereklidir?

Euro Kamyon Tam Kaydet

Bunları okuduğunuzda Euro Truck Simulator 2 full save dosyası neden gerekli diye düşünüyor olabilirsiniz. Bunun birçok nedeni bulunmaktadır. Sırası ile bakacak olur isek oyuna yeni başladığınızda hiçbir şey açılmamış olacak.

  • Oyunda bir harita bulunmaktadır. Siz, işi teslim edeceğiniz yere gittiğinizde o şehir açılmış olacak. Bu yüzden ilk etapta farklı şehirler göremez, farklı tır markaları edinemezsiniz.
  • Seviye arttıkça yükselmek için toplanacak TP’ler de zorlaşacaktır. Bu yüzden 5’den 6’ya geçerken toplanması gereken TP ile 20’den 21’e geçerken istenen bir olmayacak.
  • İlk seviye tırlar oldukça güçsüzdür. Örneğin 15 ton bir yük aldığınızda, tırınız rampayı çıkarken zorlanacak ve siz bundan hiç zevk almayacaksınız. Belirli bir süre sonra uykunuz gelecek.
  • Borçların ödenmesi oldukça zorlaşıyor. İlk etapta 400 bin kredi çekip garajınızı ve tırınızı aldığınızda geriye paranız kalmayacak. Ödenmesi gereken günlük 5 bin küsur para kalacaktır. Siz nakliyatı yaparken sürekli mazot alacak, bazen kaza yapacaksınız. Bunların hepsi için para gerekecek.
  • Oyunun asıl zevki ileri bir seviyeye gelerek ağır, uzun ve geniş yükler çekmek olacaktır. Bu noktaya geldiğinizde tır yavaş gitse de oyundan zevk alır hale geleceksiniz.
  • Multiplayer yani çok oyunculu, online olarak girerseniz birileri size çarpabilir. Tırınız hasar aldığında yaptırmak için yüksek ücretler ödeyeceksiniz. Tüm bunlardan kurtulmak için save dosyası gerekmektedir.

Euro Truck Simulator 2 Full Save Dosyası Nedir?

Bu dosyayı, oyunun kurulu olduğu klasöre attığınızda oyun tamamen bitmiş olacaktır. Yani haritadaki her ülke ve şehir keşfedilmiş, her tır markası açılmış duruma gelecektir. Seviyeniz sona gelmiş ve paranız neredeyse bitmeyecek kadar yüksek bir hal almış olacaktır. Bu save dosyası sayesinde değişik marka ve güçteki tırları alabilir, oldukça ağır yükleri çekerek bir uzun bir nakliyat gerçekleştirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 full save dosyası indirmek için ilk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklıyorsunuz. Zip halindeki dosyayı klasöre çıkartınız. İçinden çıkan dosyaları, oyunun kurulu olduğu dizindeki aynı yere atıyorsunuz. Oyunu tekrar açtığınızda bitmiş bir şekilde devam edebilirsiniz.

Oyundan Görüntüler

Euro Truck Hazır Save Dosyası

Euro Truck Save Dosyası İndirme

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir