En İyi Ücretsiz Virüs Programları

En İyi Ücretsiz Virüs Programları

En İyi Ücretsiz Virüs Programları bilgisayarları üzerinde koruma sağlamak amacı ile birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Artık internet kullanımı her bilgisayar sahibi tarafından yaygınlaşmasından dolayı virüsler birçok kişinin kabusu olabilmektedir. İnternet dolaşımı sırasında bilgisayarlara bulaşabilecek bir virüs başta kişisel bilgiler olmak üzere bilgisayar kullanımının olumsuz etkilenmesine neden olacaktır. Bu nedenle piyasalar içerisinde dağıtılan En İyi Ücretsiz Virüs Programları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

AVG AntiVirus Free 2018

En İyi Ücretsiz Virüs Programları listemizin ilk sırasında AVG AntiVirüs Free 2018 programının yer aldığını görmekteyiz. Bağımsız kuruluşlarca yapılan denetlemeler sonucunda 2016 yılını sonunda %93’lük bir koruma oranı sunması birçok kişinin bu programı tercih etmesine olanak sağlamakta. Gerek internet üzerinden gerekse bilgisayar donanımları üzerinden gelebilecek tüm saldırılara karşı koyabildiğini görmekteyiz.

AVAST Antivirus Essential 2018

En çok kullanılan virüs programları içerisinde AVS Antivirüs Essential 2018 uygulamasının da yer aldığını görmekteyiz. Bilgisayar üzerinde temel bir koruma başlatan AVASt, bilinmeyen tehditlere karşı da üst düzey bir koruma meydana getirir. Ücretsiz sürümünün yanında oldukça kulanışlı Premium  paketleri de bulunmaktadır. Bağımsız kuruluşlarca yapılan testlerde %92 oranında bir puan alarak listemizdeki 2.sırayı almıştır.

Avira Free Antivirus 2018

Arayüz bakımından listemizdeki en eiyi virüs programı olan Avira Free Antivirus 2018, internet dolaşımlarını saniye saniye kontrol ederek meydana gelebilecek saldırılara karşı üst düzey önlemler almaktadır. Aynı zamanda reklamlar konusunda sağladığı engel özelliği sayesinde reklamsız bir gezinti deneyiminin de meydana gelmesine olanak sağlamakta. Türkçe dil desteğine sahip olan programının ücretsiz versiyonu gibi ileri düzey özelliklere sahip ücretli bir versiyonu daha bulunmaktadır.

Microsoft Security Essentials 2018

Microsoft şirketine ait olan Security Essential 2018 tamamen ücretsiz bir antivirüs programıdır. Windows 10 ve Windows 8 kurulumlarında sisteme otomatik yüklü olarak gelmektedir. Windows Güvenlik Duvarı ile eşzamanlı olarak çalışan program, bilgisayarınızı bütünü ile koruma altına almaktadır. Bağımsız kuruluşlardan almış olduğu %91’lik koruma oranı ile birçok ücretli programı gerisinde bırakmaktadır. ücretli bir sürümünün olmadığını, sistem tamamen Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak gelmektedir. Program sayfasından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsini.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir