En İyi Netflix Dizileri

En İyi Netflix Dizileri

En İyi Netflix Dizileri son zamanlarda televizyon dünyası içerisinde yer alan birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer almakta. Netflix bir televizyon kanalı olmadığını, hizmetlerini dijital yayıncılık alanında göstererek internet üzerinden hizmet veren kuruluş olarak gösterilmekte. Sistem, kişilere sunmuş olduğu üyelikler üzerinden kazanç elde etmekte olup her yıl onlarca güzel projeyi hayata geçirmekteler. İnternet ortamında herhangi bir sansür ya da sınırlandırmanın olmamasından dolayı diziler daha rahat ve özgür olarak çekilmekte. Bu yazımız içerisinde dünyaca ünlü En İyi Netflix Dizileri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Stranger Things

İlk iki sezonu ile izleyicilerde büyük etkiler bırakan Stranger Things, tartışmasız en iyi fantastik – korku dizisidir. 10 bölümden oluşan ilk sezonu büyük beğeniler toplamış, dizinin yayın hayata geçeceği ikinci sezon erken bir tarihe alınmıştır. Eğer internetten dizi izlemek istiyorsanız En İyi Netflix Dizileri arasında Stranger Things’i de koymanızı öneririz.

The OA

Konusu bakımından oldukça değişik olan The OA, görme engelli olan küçük yaştaki bir kızın ortadan kayboluşunu ve sonrasında esrarengiz bir şekilde ortaya çıkışını konu ediniyor. Kurgusunun ve senaryosunun kaliteli olması izleyiciler tarafından da dikkat edilmiş durumda.

Sense8

İlk sezonunda işlediği konulardan dizinin oldukça uzun ömürlü ve güzel bir akışa sahip olacağını görmekteyiz. Sense8 dizisi ilk etapta izleyicilerde kafa karışıklılığı sonrasında ise güzel toplamalar meydana getirmekte. İkinci sezonunun şu anda yayında olduğunu ve bitmeden kesinlikle izlemenizi öneririz.

Narcos

Birçok kişinin Netflix ile tanışmasına olanak sağlayan dizinin Narcos olduğunu söyleyebiliriz. Dizi konu itibari ile dünyanın en büyük uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın hayatınını konu ediyor. İlk 2 sezonunda Pablo Escobar’ı anlatan dizi ikinci sezonu sonunda Escobar’ın ölümünü işlemiş, 3. sezonunda ise Pablo sonrasındaki dönemi işlemiştir. En İyi Netflix Dizileri arasında tartışmasız ilk sırada olduğunu ekleyebiliriz.

Santa Clarita Diet

Dexter tarzı ile ön plana çıkan Santa Clarita Diet, konu bakımından oldukça farklı bir içeriğe sahip olarak gösterilmekte. Dizinin ana kahramanı bir gün uyandığında gerçek karakteri olan insan eti yiyen bir zombi olduğunun farkına varır. Bu durumunu ailesi ile paylaşan kahramanımız bu durumundan dolayı yardımlar istiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir