Duru Önver Kimdir?

Sosyal medya fenomenleri, son zamanlarda dijital medya içerisinde oldukça fazla merak edilmektedir. Bu bağlamda bizlerde elimizden geldiği kadarı ile fenomenler hakkında bilgiler veriyor, yaşantıları, nereli oldukları, sosyal medya içerisindeki geçmişlerini ayrıntılı bir şekilde yazıya döküyoruz. Bugün, bu yazımızda Youtube içerisinde yeni yeni fenomen olmaya, yükselmeye başlayan Duru Önver hakkında bilgiler vererek Kimdir? sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız. Youtube içerisinde aktiflik göstermeye başlayan Duru Önver, çektiği vlog’lar ile popülerlik kazanmaya başlamıştır. 1997 doğumlu olan Önver, 21. yaşına yeni girmiş olup daha gençliğini başında olarak gösterilmektedir. Çekmiş olduğu vlog’lar ile hayatı hakkında bilgiler veren Önver, başına gelen sıra dışı olayları komik bir dil ile aktarmasından dolayı izleyici kitlesi kazanmayı başarmıştır.

Duru Önver’in popüler hale gelmesine neden olan etmenler arasında diğer Youtuberlardan aldığı destek olarak gösterilmektedir. Enes Batur başta olmak üzere Youtube alanı içerisinde aktiflik gösteren tüm popüler kişiler, Duru ile videolar çekerek Youtube içerisinde tanınır hale gelmesine olanak sağlamıştır. Hatta Enes Batur’un Hayal Mi Gerçek Filminde dahi oynamış, film sektörüne bile giriş yapmaya başlamıştır. Duruyu seven kişi sayısı kadar sevmeyen, eleştiren kişilerin sayısı kadar öenek alan kişiler bulunmaktadır. Genç yaşına karşın çekmiş olduğu videoların olumsuz ya da bilinçsiz kitle meydana getirdiğini düşünen bir takım kişiler, Önverin kısa zamanda düşüş yapacağını düşünmektedirler.

Duru Önver’in düşüşlük göstereceğini düşünen kişiler daha çok Önver’i çektiği videolardan dolayı eleştirmektedir. Daha çok fiziğini ön planda tutacak şekilde videolar çektiği iddia edilen Durunun takipçi kitlesinin büyük ölçekte erkeklerden oluştuğu düşünülmektedir. Hatta göğüsleri üzerine birkaç video çeken genç fenomenimiz, bu videolar üzerinden milyonlarca izlenme almayı kısa sürede başarmıştır. Duru Önver Kimdir? sorusu üzerine içerik hazırlayan internet sitesi sayısının çok az olduğunu görebilirsiniz. İsmi ile aramalar yaptığımızda daha çok ifşa paylaşımlarına dair gönderilerin yer aldığını görmekteyiz. Tabii ki birçok kişi ziyaretçi kazanmak adına bu tür paylaşımlarda bulunduğunu, açık açık hiçkimsenin internet sitesi üzerinden ifşa barındırmayacaklarını söyleyebiliriz. Hakkında daha fazla bilgi edinmemiz durumunda Duru Önver yazımızda güncellemeler meydana getireceğiz.

İlgili Makaleler


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir