Clash of Clans Saldırı Taktikleri

Clash Of Clans Saldırı Taktikleri, oyun dünyasına 2012 yılında giriş yaparak fırtınalar estirmeyi başaran oyunun en çok aranan etmenleri arasında yer almakta. Bildiniz üzere oyuncuların birbirleri köylerine düzenledikleri saldırılar üzerine kuru olan oyun, taktikler üzerine kurulmuş olup güçsüz olunması dahilinde bile iyi taktikler ile maksimum sonuçlar alınmasına olanak sağlamakta. Yapacağınız saldırılar sırasında kupa kazanımı sizler için daima ikinci planda olmalıdır. İyi bir gelişim sağlamak için sürekli ganimete ihtiyaç duyan kişiler, Clash of Clans Saldırı Taktiklerini daima olarak ganimet kazanmak adına uygulamaları gerekmektedir. Saldırı Taktikleri her köy binası seviyesine göre değişmekte olup yeni açılan özelliklere belirlenmektedir. Tekniklerden bahsedecek olursak;

Clash Of Clans Saldırı Taktikleri içerisinde en önemli durumlardan birisi de gelişim ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Kişiler, tüm gelişmelerini tamamlamadan kesinlikle köy merkezini yükselmemelidir. Kasalar, kuleler, toplar o seviyeye uygun maksimum hale getirilmeli, duvarlar mümkün olduğunca yükseltilmelidir. Saldırılar sırasında sıklıkla kullanılan kral, kraliçe, barbar ve okçu seviyeleri yükseltilmeli, bu askerlere daima özen gösterilmelidir. Saldırılar sırasında kesinlikle tek tip asker ya da ordu seçiminde bulunmayın. Bu durum sizlere dezavantaj olarak geri dönecek olup mağlubiyet elde etmenize neden olacaktır. En önemli hususlardan birisi de askerleri nereye göndereceğinizi iyi bilmenizden geçmektedir. Bu yazımızda ganimet elde etmek için askerlerinizi nerelere yönlendirmeniz gerektiğine de değineceğiz.

Clash Of Clans Saldırı Taktikleri içerisinde dediğimiz gibi ganimet elde etmek oldukça önemlidir. Liste içerisinden girilecek köy arıyorsanız ilk olarak bakmanız gereken etmenler şunlardır. Saldırılacak kişilerin işçi kulübelerinde ZzZ harfleri sürekli çıkıyor, köyün bazı bölümlerinde mezar taşları var ve X topları boşsa o köyün cehennem kuleleri bitmiş demektir. Bu durumdaki köylerde ganimetlerin büyük bir bölümü hatta tamamı toplayıcı olarak adlandırılan madenler içerisinde yüklüdür. Bu durumun tam tersi olan durumlarda ise kişi oyun içerisinde aktif olduğunu ve ganimetlerin tamamının kasalar içerisinde yüklü olduğunu bizlere göstermekte. Bu analiz, köye yapacağınız giriş başta olmak üzere hangi tip asker kullanmanız gerektiği gibi konular üzerinden inceleme yapmanıza olanak sağlar.

 

4 Yorum

  1. Clash Of Clans taktikleriniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir