Cistus Antivirüs Pastil

Kış ayları geldi. Pek çok kişi hastane koridorlarında şifa aramakta. Bunun sebebi vücutlarını kış şartlarına hazırlamamalarıdır. Hassas vücut soğuk hava ile karşılaşınca kalkanını tamamen düşürmekte, mikroplara ve daha tehlikeli olan virüslere ev sahipliği yapmaktadır. Vücut bu mikroorganizmalar ile mücadele edebilmek adına bağışıklı sistemini devreye sokar.

Cistus Antivirüs Pastil fiyatı

Bağışıklık sisteminiz zayıfsa herhangi bir savunma kalkanı oluşturamaz. Bu yüzden beslenmenize oldukça dikkat etmeli ve takviye destek almalısınız. Cistus Antivirüs Pastil işte tam bu evrede yardımınıza koşuyor.
Antibiyotik Değil Antivirüs
Piyasada bulunan klasik pastiller haslık esnasında nefes açmayı ve boğaz kuruluğunu engellemeyi sağlar. Ancak Cistus Antivirüs Pastil hem antiviral hem de antibakteriyel özellik gösteren tek pastildir. Çocuklarımız okula gittiğinde, bizler iş ortamına girdiğimizde en basiti bir AVM ye gittiğimizde dahi yoğun insan kütleleri ile karşı karşıya kalırız. Bu tür ortamlara girmeden önce Cistus Antivirüs Pastil kullanırsanız 6 saatlik bir kalkan oluşturur ve olası virüs ve enfeksiyonik bakterilerin vücudunuza girmesini engellemiş olursunuz. Hastalıktan korunmak için alınan ilaçlarda ya da hastalık esnasında vücuda alınan antibiyotiklerin pek çok yan etkisi olduğu bilinmektedir. Bu pastil sayesinde hiçbir yan etkiye maruz kalmadan hastalıklardan korunursunuz. Sağlıklı yaşama en doğru yollardan ulaşırsınız.

Grip İle Mücadele

Cistus Antivirüs Pastil

Grip virüsü vücuda girdiğinde hafta etkinlik sağlayamadan bekleme döneminde olur. Yani hastalık etkisini 1 hafta sonra gösterir. Yorgunluk eklem ağrıları ve burun akıntısı gibi pek çok etkisi bulunan gripten korunmanız artık çok kolay. Cistus Antivirüs Pastil ile virüsün vücudunuza girmesine engel olabilirsiniz. Pek çok hekim grip tedavisinde antibiyotik tedavisi yapmaktadır. Bu oldukça yanlıştır. Antibiyotik yok etmek değil aksine virüsü besler ve gerekli olduğu zamanlarda kullanılabilecek olan antibiyotiğe vücut direnç kazanır ve etkinliğini kaybeder. Sizler önleminizi hastalanmadan önce almalı ve günlük yaşamınızda konforunuzu korumalısınız. Bu pastilin en önemli avantajlarından birisi de sistematik dolaşımda herhangi bir rolü olmamasıdır. Yani ilaç değil koruyucu bir etkendir. Bu gibi avantajların bir araya gelmesiyle hastalık oluşumu sonrasında meydana gelen sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.

Sitemizde yer alan tedavi yöntemlerini bir hekime danışmadan kesinlikle uygulamayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir