Çift – Ters Saatlerin Anlamı

Saatlerin anlamı elbette ki merak konusudur ancak insanlar eski zamanlardan bu yana hayatta birçok şeyi merak etmiş ve neden var olduğunu, ne için yaşadığını sorgulamıştır. Bu neden ile bir şeylere tutunabilmek için ellerinde var olan şeylere anlamlar yüklemeye çalışmışlardır. Nesnelere, hayata, nefes almamıza bile anlamlar yüklemeye çalışırız ve bu anlamlar doğrultusunda hayata tutunmaya çalışırız.

Saatlerin Anlamı

ters saatlerin anlamı

Hangi dönemde olursak olalım ilişkiler, aşklar hep ön planda tutulmuştur. İçimizde bulunan büyük sevgi zamana bırakılmış ve zamana anlam yüklemekten hiç kaçınılmamıştır. Bu yüzden saatin var olduğu anlardan itibaren insanoğlu saatlerin anlamı olduğunu düşünmeye çalışmışlar ve anlam yüklemişlerdir. Zamanla hayatımızda yer almaya başlayan saatlerin anlamları zamanla saat falı olarak da bilinmeye başlanmıştır. Bu nedenle tek veya çift gelen saatlere anlamlar yüklenmeye başlanmıştır.

Çift Gelen Saatlerin Anlamı Var Mı?

çift saatlerin anlamı

İnsanlar evrende bir enerji akışının olduğuna inanmaktadır ve güne kötü başladığında evrenin kötü enerjisinin kendisini sardığını söylemektedirler. Veya güne iyi başladıklarında ise iyi enerjinin onları sardığını söylemektedirler. Bunun gibi inanışlar ile hayatın bazı noktalarında enerji akışı ile birlikte insanın hayatına anlam yüklemektedir.

Özellikle farklı yollar ile aşka uyguladığımız totemler ile insanların saat falı dedikleri, analog veya normal saatlere bakıldığında saatlerin çift olarak denk gelmesi âşık olan insanların ilişkileri hakkında birçok şey fısıldadığını hissettirmektedir. Çift saatlerin anlamı ile birlikte gece 00.00 saatlerini gösterse bile anlam dolu bir saat olduğuna inanılmaktadır.

Çift Saatlerin Anlamı Nelerdir?

saatlerin anlamı

Çift saatler bazen denk geldiğinde aşk hayatımızdan veya hayattan bazı bilgiler ve işaretler veriyor olabilir. Saatlere bakında anlamlarını bilmekte çok önemlidir.

Saatlerin anlamı ise 00.00 saatinin anlamı sevdiğiniz kişinin sizi rüyasında görmesi, 01.01 kalbinizde ve aklınızda olan kişinin sizi seviyor olması, 02.02 aklınızda sevdiğiniz birinin sizden hoşlanıyor olması, 03.03 karşılıksız sevdiğiniz birinin size âşık olacağı, 04.04 aklınızdaki kişinin sizi çok seviyor olması, 05.05 hayatınızdaki birinin sizden nefret ediyor olması, 06.06 teklif edeceği günün kötü geçeceği anlamı, 07.07 eşiniz veya sevgiliniz sizden bir çocuk istiyor, 08.08 sevdiğiniz biri sizi kahvaltıya davet edecek gibi saatlerin anlamları seven veya sevilen insanlar arasında anlam kazanmıştır.

Ters Saatlerin Anlamı Var Mı?

Çift saatlerin anlamı olduğu gibi tek saatlere anlam yüklenmiştir. Saatlerin anlamı 2020 yılında da hiçbir değişikliğe uğramadan yoluna devam etmektedir. Çift saatlerde sevgiye yönelik sallar olduğu gibi ters saatlerin anlamı ise çift saatlerden biraz farklıdır. Bu yüzden insanlar çift saatlere biraz olumsuz bakmaktadırlar. Çift saatlerin anlamlarına göre ters saatler biraz daha iç karartıcı olabilmekte ve birazda hayata dair şeyler anlatılmaktadır. Bu yüzden de insanlar tek saatlere bakmaya biraz çekinmektedir. Tek saatlerin anlamları biraz olumsuz yorumlardan oluşmuşsa da aralarında güzel olan yorumlarda bulunmaktadır.

saatlerin anlamları

Ters Saatlerin Anlamları Nelerdir?

Ters saat anlamı çift saat anlamlarının aksine genellikle olumsuz yorumlarda bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı hiç kimse ters saatlere denk gelmeyi istemez. Ancak ters saatlerinde anlamları vardır. 01.10 aklındaki kişi seni hiç sevmiyor, 02.20 senden hiç hoşlanmıyor, 03.30 kalbindeki kişi sana asla âşık olmayacak, 04.40 karşılıksız sevdiğin kişi seni sevmemekte, 05.50 karşındaki kişi senden hoşlanıyor ama sana anlatamıyor, 10.01 sevdiğin kişi seninle evlenmek istiyor, 12.21 aklındaki kişi seni sevmiyor, 13.31 sevdiğin kişi seni umursamıyor, 14.41 sevdiğin kişi seninle gelecek planlıyor, 15.51 ayrıldığın sevgilinle tekrar barışacaksın gibi saatlerin anlamları ters anlamlar olsa da bazı durumlarda ise güzel anlamlarda taşımaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir