Casper VIA M2 Duyuruldu

Teknoloji firmalarından biri olan Casper, dur durak demeden yeni serilerini de gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Akıllı telefon ailesinin yeni modelinden biri VIA M2, teknoloji kullanıcılarına tanıtıldı. Casper ülkemizin teknoloji pazarında aktif rol oynadığı için yeni üretimleri de yakından takip ediliyor.

Casper şirketi her geçen zaman zarfında ürün gamını daha da fazla genişleterek çok odaklı bir üretim hizmeti veriyor. 5 inç büyüklüğüne sahip olan Casper VIA M2, Full HD çözünürlük özelliğine de sahiptir. Teknoloji kullanıcıları için şüphesiz en çok merak edilen bir diğer önemli konulardan birisi de cihazın çalışma kapasitesidir. .4 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcisiyle tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi de başaracaktır.

casper via 2 özellikleri

Cihazın aynı zamanda 3 GB’lık RAM’i ve 32 GB dâhili depolama alanı mevcuttur. Her ne kadar teknoloji kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılama yanı çok fazla olsa bile yetersiz kaldığı durumlarda depolama alanını çok rahat şekilde microSD kart ile 128 GB’a kadar arttırabilme imkânı tanıyor.

Hedef kitlelere kıs süre içerisinde ulaştırılması düşünülen akıllı cihaz VIA M2, 13 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera ve 8 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera özelliğine sahip. Cihazın bir diğer özelliğine göz attığımızda parmak izi okuyucu yanı bulunuyor. Bu sayede yeniden şifre girme derdinden sizleri kurtarmış olacaktır.

Casper VIA M2 Özellikleri oldukça dikkat çekerken en az özellikleri kadar cihazın fiyatı da üstüne düşülen bir diğer başka konu olmuştur. Üstelik iki farklı tipte sunulacak olan cihaz hem titanyum gri ve hem de metalik bronz tasarımlarına sahiptir. Fiyatı ise KDV dâhil 1099 TL’ye tüketicilere sunulacaktır. Casper VIA m2’de kısa süre içerisinde piyasaya sunulmaya başlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir