0850 222 0 600 İNG Bank Telefon Bankacılığı

İNG Bank Ülkemizde popülaritesini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. 0850 222 0 600 İNG Bank Telefon Bankacılığı ile şubeye gitme derdi olmadan müşterilerine yardımcı olan İNG, günün her anına iletişim kurma potansiyeline sahiptir. Bilgi akışı sağlama konusunda geniş bir hizmet ağına sahip olan İNG, kısa süre içerisinde yapmak istediğiniz işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır.

0850 222 0 600 ING Bank Telefon Bankacılığı

ING Bank Telefon Bankacılığı İşlemleri

Hem bireysel hem de kurumsal birçok işlemi yapabileceğiniz 0850 222 0 600 numarasıyla, müşteri hizmetleri departmanı 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Birçok bankaya kıyasla müşteri isteklerini sonuçlandırmaya yönelik çalışan İNG müşteri hizmetleri, geniş bir iletişim ağına ve yetkisine sahiptir. Bu nedenle İNG Bank müşterileri şubeye gitme derdi olmadan, evinden hemen her işlemi kolayca ve güvenle yapabilmektedir. ING Bank telefon bankacılığından yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir;

 • Hesap bakiyesi öğrenme
 • Ticari ya da bireysel hesaptan başka bir hesaba para gönderme
 • EFT
 • Kredi kartı bilgileri ve borç ödeme
 • Fatura ödeme
 • Hesap detayı bilgilerini öğrenme
 • Turuncu hesap açılışı
 • Yeni şifre ve parola alma
 • Şifre değiştirme
 • İşlem limiti belirleme ya da değiştirme
 • Hesaplarda limit artırma veya limit azaltma
 • Kartlarının kaybolması ve çalınması durumda kart iptal talebinde bulunabilme
 • İnternet bankacılığı ip kısıtlama (Uyarı tanımlama)

ING Bank Müşteri Temsilcisine Kolay Bağlanma

0850 222 0 600 İNG Bank Telefon Bankacılığını kayıtlı telefonunuzdan aradığınızda sistem sizi doğrudan tanımaktadır. Otomatik duyacağınız telesekreter, ilgili müşteri değilseniz 1’i tuşlayarak ilerlemenizi söyleyecektir. Kayıtlı telefonunuzdan İNG çağrı merkezini aradıysanız hiçbir tuşlama yapmadan devam edebilirsiniz. Ardından sırasıyla (2) – (3) – (0) rakamlarını tuşlayarak kolayca müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ancak İNG Bank telefon bankacılığı hizmetinden faydalanabilmek için ilk önce şubeden telefon bankacılığı sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir. Telefon bankacılığı sözleşmesini imzalamanızın ardından yukarıda bahsettiğimiz tüm işlemleri kolayca telefon bankacılığından yapabilirsiniz.

0850 222 0 600 İNG Bank Telefon Bankacılığı Sınırlaması

İNG Bank telefon bankacılığını kullanan bazı müşteriler zaman zaman bazı bankacılık sınırlamalarına takılabilmektedir. Bu sınırlamalardan birincisi mobil bankacılıkta da olduğu gibi EFT saatidir. Bu nedenle 0850 222 0 600 İNG Bank Telefon Bankacılığı müşterileri hafta içi 09.00 ile 16.00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine başlanarak kolayca EFT yapabilmektedir.

Döviz alım satım işlemlerinde de 150.000 USD’a kadar işlem sınırı koyan ING Bank Telefon Bankacılığı, kredi kartından nakit avans çekmek isteyenler içinde 7.500 TL limit belirlemektedir. Bu sınırlamalar dışında işlem yapmak isteyen tüm kullanıcılar istedikleri her an İNG Bank çağrı merkezini arayabilir.

Yukarıdaki yöntemler ile İNG Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir