Zula Pepsi Kodları

Zula, Türk oyun sektörünün en güzel ürünü olup son zamanların en çok oyuncuya sahip türleri arasında yer almaktadır. Bilindiği gibi ülkemiz içerisideki oyunların neredeyse tamamı yurtdışından yapımcılarından yayın hakları ile satın alınarak getirilmekte idi. Oyun konusunda yabancıların çok ama çok iyi olduğunu, akla gelebilecek tüm ürünlere sahip olduğunu görmekte idik. Çoklu, hayatta kalma oyunları son zamanlarda popüler olması ile beraber yerli oyun firmaları da bu alana giriş yaparak ülke tarafından benimsenecek bir oyuna imza atmaya karar vermişlerdi. 100’den fazla kişinin bir araya gelerek ortaya çıkardığı Zula, Türk oyun tarihinde bir ilk olarak gösterilmekte idi. FPS kategorisi içerisinde yer alan Zula, ekibinden tasarımlarına, haritalarından silahlarına kadar tamamen yerli olarak faaliyet göstermektedir.

FPS alanının en güzel örnekleri arasında yer alan Zula, Türk oyuncularını üzerine çekmek için sosyal medya üzerinden sıklıkla kampanyalar düzenleyerek oyuncularına belirli oranda ödüller dağıtmaktadır. Dağıtılan ödüller ile oyuncular kendilerine uygun ekipmanlar satın alarak oyunlara daha güzel bir şekilde başlamaktadırlar. Son zamanlarda kampanya denildiğinde akla ilk olarak Pepsi tarafından sağlanan kodlar akla gelmektedir. Pepsi, oyunlar ile anlaşmalar yaparak açma halkalarının arka tarafındaki kodların ilgili yerlere girilmesi ile birçok ödül kazanmalarına olanak sağlamakta. Facebook’da oynan 101 Okey Plus, Okey Plus gbi oyunlar 7 yıldır üyelerine bu kodlar aracılığı ile bedava çipler dağıtmaktadır.

Zula Pepsi Kodları da aynı özelliklere sahip olup oyuncularına belirli oranda ödüller kazanmalarına olanak sağlamakta. Her oyuncu, 1 ay içerisinde en fazla 30 adet pepsi açma kodunu hesaplarına yükleyerek ödül kazanmaktadır. Oyuncular, ellerinde bulunan açma halkalarını hesaplarına nasıl yükleyeceklerini merak ediyorlar ise ilk olarak zulanın internet sitesi üzerinden oyun hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir. Profilim kısmına giriş yapan oyuncular, sol bölümde “Pepsi Kodunu Gir” bölümünü göreceklerdir. Bu alan üzerinden girilen her Zula Pepsi Kodları ile belirli miktarlarda Altın kazanılabilmektedir. Bu altın ile yapılabilecekler konusunda oyuncular tamamen bağımsızdırlar. Konuyu daha fazla uzatmadan birçok kişi tarafından merak edilen o kodlara değinmek istiyoruz.

Zula Pepsi Kodları

SLDCZFUB

WCLQ2WA2F

C52ZAG5

8H63PUP3

ZC7TD4ED

TQHFREC8

MM4MHLVX

2ZS55VS6

AFTGHCPX

FDD64CB3

VB9PUERN

8GN2R7QP

SHGKE7PT

PUZN9PG4

5DP5B7P5

32VSK7JQ

HNGQMM84

WG5KCPS3

R8ULUHP6

5H7VUUEP

DJVULW66

M52QCG5

2LPUR2QL

3Z5HNX7R

JR97JZFQ

XEDFW8Y7

17 Yorum

  1. Banada 10.000 za lık kod varsa atabilirmisiniz nick HPADABERK596

  2. tonyvert14@outlook hesabına zp kodu istiyorum verir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir