Zula Çar Aç (Zula Kaydol)

Zula Hesap Aç

Merhabalar, bugünkü yazımızda zula çar aç konusunu işliyoruz. İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula, gün geçtikçe oyuncu kitlesini genişletiyor. Türk youtuberlar ile yaptığı sponsor reklamlar, oyuncu kitlesini geliştirmesine büyük katkı sağladığını söyleyebiliriz.  Zula hesap açmayı bilmeyenler bu yazımız sayesinde kendine nasıl zula çar   işlemini yapabilmeyi öğrenebilecek. Yazımızı okuyup çar açamayanlar için ayriyeten videolu anlatım yaptık. Dilerseniz yazımızın sonunda bulunan videoyu izleyebilirsiniz. Zula çarı açmak istemeyenler ücretsiz olarak vermiş olduğumuz hesaplardan birini kullanabilir. Ancak vermiş olduğumuz hesapların şifreleri kısa sürede değiştirildiği için herkes faydalanamıyor. Elimizden geldiğince yeni hesaplar ekliyoruz, sitemizi takipte kalınız.

Zula Bedava Çarlar – Yenilendi

Zula Kayıt Ol

Zula hesabı açmak için yapmanız  gereken basit işlemleri madde halinde sizlere açıklıyoruz. Dediklerimizi yaptığınız taktirde 5 dakika içinde zula hesabı sahibi olacaksınız. Zula kayıt ol işlemini yaparken kullandığınız (şifresini bildiğiniz) mail adresi girmenizi öneriyoruz. İlerde hesabınız çalınır veya şifrenizi unutursanız mail adresiniz sayesinde zula hesabınızı kurtarabilirsiniz.

  • Zula oyununa kaydolmak için öncelikle buraya tıklayarak zulanın resmi sitesine giriş yapınız.
  • Zulanın sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza ücretsiz kayıt olma formu çıkacak.
  • Bu formda bulunan  Kullanıcı Adı, E-Posta ve Şifre alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Şifreniz de küçük, büyük harf ve sayı kullanmanız güvenliğiniz açısından fayda sağlayacaktır. Şifreniz 6 ile 12 karakter arası uzunlukta olmalıdır ve harf ve rakam bulundurması zorunludur.
  • Zula hesap açma formunu doldurduktan sonra “Kullanıcı Sözleşmesini ve Davranış Kurallarını okudum ve kabul ediyorum.” adlı maddenin solunda bulunan kutucuğa  tıklayınız.
  • Güvenlik doğrulaması olan “Ben Robot Değilim” alanına tıklayınız ve sizden istenen doğrulama işlemini yapınız.
  • Tüm işlemleri yaptıktan sonra “Yeni Kayıt” butonuna tıklayınız.
  • En son işlem olarak mail adresinize gelen hesap doğrulama linkine tıklayınız.
  • Zula hesap açma işleminiz başarıyla sonuçlanmıştır, artık oyunu oynayabilirsiniz.
  • Zula çar açma videolu anlatım:

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir