Zula Bedava Çarlar 2021

Tamamen Türk yapımı online FPS oyunu olarak gösterilen Zula hem haritaları ile hem silahları ile hem de karakterleri ile ön plana çıkmaktadır. Yerli oyun olmasından dolayı birçok oyuncu tarafından oynana oyun, popülerliğini dijital reklamlar aracılığıyla artırmaya da çalışmakta. Oyunu internet üzerinden görüp beğenen kişiler oyunu indirip üye olunca kendilerini çıplak, başlangıç seviyesinde görmekten pek haz etmemektedirler. Sürekli olarak Zula Bedava Çarlar 2021 aramaları yapmaları başlamaktadırlar. Oyun içerisinde hesap açıp belirli bir süre oynayıp bırakan kişiler, hesaplarını boşta durmaktansa ücretsiz olarak oyuna yeni başlayan ya da yasaklanan kişilere dağıtmaya çalışmaktadırlar. Bedava Zula Çarları birbirlerine göre değişiklik göstermekte olup içerikleri hakkında tam bilgiler verilememektedir. Hesapların bir kısmı itemli olarak verildiği gibi boş olarak dağıtılanlarda olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Zula bedava altın konulu makalemizi inceleyebilir ve sunmuş olduğumuz fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Bedava Zula Hesapları

Zula Hesapları Bedava olarak dağıtılabildiği gibi internet üzerinden ücretli olarak da satılabilmektedirler. Oynaması ve kayıt olması tamamen ücretsiz olan bir oyunun hesaplarının ücretli olarak satılması gerçek anlamda saçma olabilmektedir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde yer alacak hesapların tamamı okuyucularımıza ücretsiz olarak sunulmaya çalışılmaktadır. Hesapları bizler tüm bilgileri ile internet üzerinden tamamen açık olarak paylaştığımızdan dolayı hesapların güvenliklerini sağlamak alan kişilere aittir. Hesapların çalınma ya da şifrelerin değiştirilme ihtimalinin olduğunu, alacak kişilerin öncelikle mail ve şifre değişikliği yapmaları gerektiğini belirtmek istiyoruz. Hesap paylaşımlarını sıklıkla bu konu altında yapmaya çalışacağımızı, alınan hesapların sürekli temizleneceğini belirtmek istiyoruz. Konu sonunda yer alan hesapların tamamen çalıştığını, teslim eden kişiler tarafından denendiğini belirtmek istiyoruz. Zula şu an için geri planda kalan bir oyun gibi görünse de gelecek yıldan itibaren piyasaların en güçlü oyunlarından birisi haline dönüşeceğini, yatırımlarını doğru bir şekilde değerlendireceğini belirtmek istiyoruz.

Zula Doğru Çarlar 

Kullanıcı Adı: eyupcan29

Şifre: 29eyup29

Kullanıcı Adı: yy97ts

Şifre: trabzonsporlu61

Kullanıcı Adı: zextarpro

Şifre: zextarzula123

Kullanıcı Adı: merakliplatforms1

Şifre: meraklihediye123

Kullanıcı Adı: Goodzulaq

Şifre: qwertyuıop

Kullanıcı Adı: tezeneli0929

Şifre: tezeneliemre

Kullanıcı Adı: EK2929

Şifre: 12345678929

Kullanıcı Adı: messiut10
Şifre: 1010messiut

Kullanıcı Adı: goletschar
Şifre: 123409876char

Kullanıcı Adı: zulahedihecarlar1
Şifre: merakliplatform

Kullanıcı Adı: zulahediyecarlar2
Şifre: merakliplatform

Kullanıcı Adı: zulabedavacarlar1
Şifre: merakliplatform

Kullanıcı Adı: Ekoc29

Şifre: Eka9292

79 Yorum

  1. bana hesap verir misiniz ne olur yalvarırım 50 level üstü olabilir mi

  2. bana hesap verir misiniz ne olur yalvarırım 50 level üstü olabilir mi

  3. banada verebilcekmisiniz 40 lvl üstü çar?

  4. Bana 90 lvl hesap verirmisiniz hesabım yok da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir