YU Gİ OH DUEL LİNKS NEDİR ? NASIL OYNANIR ?

Çocukluğumuzun efsanevi çizgi filmi(animesi) Yu-gi-oh umarım hatırlıyorsunuzdur. Bu anime’nin benzeri oyun olan Yu-gi-oh duel links çoğu mekanikleri aynıdır. İlk çıkış tarihi olarak 16 Mart 2016  yılında Japonya’da yayınlanan oyunun fragmanı büyük ses getirmişti. Oyunun ön kayıt döneminde kayıt olan oyuncular için değerli kart ve cevherler verildi. Verilen kartların bazıları “Mavi Gözlü Beyaz Ejder”  ve “Karanlık Büyücü”  kartlarıdır. Bu kartlarda çok nadir bulunan kartlardır. Yu gi oh duel links  hem  Google play ve Appstore üzerinden indirilebilir.

YU Gİ OH DUEL LİNKS NEDİR

Yu-gi-oh duel links  ilk çıkış tarihi ise 7 Eylül 2016 tarihinde kapalı sürüm olarak çıkmıştı. Kapalı sürümde bazı kartlara dengelemeler getirildi. Hatta bazı Yu gi oh duel links oyunu karakterleri de dengelendi. Kapalı sürüm ise 27 Eylül 2016 tarihinde sonlandırılarak oyunun resmi çıkış tarihi belirlemek için gerekli hazırlıklara başlanıldı. Son olarak geçtiğimiz 11 Ocak 2017  tarihinde ise oyun resmi olarak yayınlandı. Konami  tarafından piyasaya sürülen oyun geleceğin fenomen oyunları arasında olacağını düşünüyorum.

Yu-gi-oh duel links  Nasıl oynanır?

Yu-gi-oh duel links  hem bilgisayara (yapay zekaya karşı) hem de reel(gerçek) oyunculara karşı mücadele verebileceğimiz iki şekilde sistem yer almaktadır.  Oyuna ilk başladığımızda ise yapay zekaya karşı mücadele etmemiz gerekiyor. Yu-gi-oh duel links oyunu öğrenebilmemiz açısından bizler için güzel bir yöntemdir. Duelworld yani düello dünyası olan bu seçenekte birisi normal diğeri ise zorlayıcı olarak iki şekildedir. Rakip seçilebilir ve ona meydan okunabilir.  Aynı zamanda seviye kasmak için bizlere yardımcı olacaktır. Bu şekilde seviye atladıkça karşımıza daha güçlü rakipler geliyor.  Hem de Duelworld seçeneğinde bizlere verilen bazı görevler vardır. Bu görevleri yaptıkça bizlere ödüller veriliyor.

Online versus seçeneği yani çevrim içi mücadeledir. Bu seçenekte bizim gibi olan birisiyle mücadele edeceğiz.  Yu gi oh duel links  oyununda olan bazı karakterler ise şunlardır:

»YugiMuto
»Seto Kaiba
»YamiYugi
»Téa Gardner
»Bandit Keith
»Ishizu Ishtar
»Mai Valentine
»Weevil Underwood
»Yami Bakura
»Joey Wheeler
»Mako Tsunami
»Rex Raptor
»Maximillion Pegasus
»Yami Marik
»Odion

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir