Yeni Nokia 3310 Özellikleri

Nokia herkesi şaşırtacak bir şey yaparak Nokia 3310’u tekrar canlandıracağını tüm dünyaya duyuldu. Bununla birlikte sağlamlığı ile ünlü efsane telefon Nokia 3310’un nasıl olacağı merak konusu oldu.

Yakın zamanda yapılan duyurular ile birlikte Nokia 3310’un özellikleri belirlendi. Bu özellikler tabi ki 3310’dan beklenen özellikle oldu. Yeni Nokia 3310’un resmi olarak açıklanan özellikleri ise tam ondan beklendiği gibi klasik ve emin. 2,4 inç boyutunda QVGA bir ekrana sahip olan Nokia 3310 tarzından ödün vermeyerek biraz olsun modernleşmiş. Yeni nesle ayak uydurmaya çalışan yeni Yeni Nokia 3310 ayrıca bünyesine kamera da eklemeyi ihmal etmemiş. Ancak düşündüğünüz üzere bu üst düzey bir kamera değil.

Nokia 3310

Yeni Nokia 3310 Özellikleri:

2 MP arka kameraya sahip olan yeni Nokia 3310 aynı zamanda microSD kart desteği de bünyesinde bulunduruyor. Bu sayede hafızasını arttırarak daha yüksek bir depolama alanı kullanıcısına sağlıyor. Ayrıca Nokia Series 30+ işletim sistemi kullanan yeni Nokia 3310 oldukça uzun süre batarya süresini kullanıcısına garanti ediyor. Ayrıca içerisinde eski telefonların efsanesi olan Snake oyunu da barındırıyor. Biraz olsun görüntüsü ve kalitesi arttırılmış olan Snake aynı zamanda bir hikaye moduna da sahip. Ayrıca 3310 ile gelen Snake çoklu oyuncu destekliyor. Kısaca Nokia 3310 sahipleri internet üzerinden aralarında Snake oyununu kolayca oynayabilecek.

Nokia’nın efsanevi zil sesini de yeni Nokia 3310’da yer vermesi gerçekten nostalji yaşamak isteyen insanlar için muhteşem bir fırsat. Ayrıca bu kadar gelişen teknolojiye rağmen Nokia yeni telefonunda zil sesleri için mp3 desteği sağlamamış. Eski Nokia 3310’u aratmayacak olan telefon oldukça güçlü bir Nokia 3310 batarya kapasitesine sahip. Özetlemek gerekirse yeni Nokia 3310 ile 22 saat durmadan konuşabilir ayrıca hiçbir şey yapmadan Nokia 3310’u açık bırakırsanız 1 ay sonrasında ancak pili bitecek.

Özellikle yeni Nokia 3310’un nostalji yaşamak ya da yaşlı yakınlarına hediye etmek için muhteşem bir tercih haline geleceğinden kesinlikle eminiz. Ayrıca efsane telefon Nokia 3310’un yıllar sonra tekrar canlandırılıp bu kadar merak uyandırması insanların sağlam telefonları ne oldukça fazla özlediğinin göstergesi. İlerleyen günlerde satışa sunulmasının ardından umarım Nokia hayranlarını hayal kırıklığına uğratmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir