Yemek Sepeti Joker Yakalama Yöntemleri

Yemek sepeti joker, kişiye özel olarak belli zamanlarda yemeksepeti.com tarafından uygulanan indirimlerdir. Müşteri sayısını ve memnuniyetini artırmak amacıyla uygulamaya konulan joker indirimi sayesinde uygulama kullanıcıları %40’lara varan indirimden yararlanabilmektedir. Çoğunlukla öğlen yemek saati öncesi 11.30 -12.00 ve öğle yemek saatleri olan 13.00- 14.00 saatleri arasında kullanıcıya sunulan joker fırsatları, akşam yemeği öncesi 17.00-18.00 ve akşam yemeği saatleri olan 19.00-20.00 civarlarında daha yoğun bir şekilde kullanıma sunuluyor. Öyle ki, bu saatler arasında 5 dakikada veya 15 dakikada bir joker fırsatı çıkabiliyor.

Yemek Sepeti Joker Yakalama Yöntemleri

Yemek sepeti tarafından uygulamaya konulan bu yöntem, sistem üzerinden sipariş veren müşteriler açısından bir avantaj olmakla birlikte indirimli ürünlerde beklentiler tam olarak karşılanmıyor. Bazı üye işyerleri, kendilerine avantaj sağlamak adına joker indirimlerinde porsiyon küçültme veya daha az malzeme kullanarak jokeri geçiştirme gibi hilelere başvurabiliyor. Sınırlı sayıda verilerek adeta kullanıcılar arasında bir yarışa sebep olan yemek sepeti joker indirimi birkaç farklı yöntem kullanılarak yakalanabiliyor.

Yemek Sepeti Joker Fırsatı Nasıl Yakalanır?

Yemek sepeti joker indirimleri günlük olarak verilmekle birlikte, sınırlı sayıda veriliyor oluşu sebebiyle büyük çoğunluğun sahip olamadığı bir şans olarak biliniyor. Ancak bazı yöntemleri kullanarak bu şansı artırmak mümkün olabiliyor. Yemek sepeti joker indirimi yakalama yöntemlerinden ilki ve en etkilisi semt değiştirmektir.

Yemek Sepeti Joker Yakalama Yöntemleri

 

1) Semt Değişikliği Yaparak Joker Yakalama

Bu yöntemin temel mantığı, bulunduğunuz semtlerin dışında 20-30 farklı semte daha servis yapan restoranların indirimlerini yakalamaktır. Bunu gerçekleştirmek için arama semtinizi restoranın yemek gönderdiği semtlerden birine değiştirmek gerekiyor. Genellikle her semt değişikliğinde joker çıkma fırsatı yakalanan bu yöntemde, kendi semtinize geri dönüşünüzde de joker fırsatlarıyla karşılaşılabiliyor.

2) Üyelikten Çıkış Yapıp Yeniden Girmek

Bir nevi uygulamayı resetleyerek yeniden joker yakalama fırsatına sahip olmak mümkün olabiliyor. Bunun için yemek sepeti üyeliğinden çıkış yapmak ve yeniden girmek gerekiyor.

3) Farklı Hesaplar Kullanmak

Şahsi olarak birden çok hesabı bulunanlar, arkadaş veya ailenin farklı hesaplarıyla verdiğimiz tüm yöntemleri deneyenler de istedikleri restorandan yemek sepeti joker indirimi yakalama şansını artırabiliyor.

4) Zincir Restoranlara Giriş-Çıkış Yapmak

Yemek sepeti joker indirimlerini yakalamanın etkili bir yöntemi de, popüler yemek şirketleri olarak tanınan Mc Donald’s, Pizza Hut, Dominos Pizza, Güllüoğlu, Burger King vb. işletmelerin sayfalarına giriş çıkış yapmaktır.

5) Mobil Uygulama ve Tarayıcı

 

Bazen mobil uygulamalar üzerinden yemek sepetine girildiğinde joker indirimi fırsatı yakalamak mümkün olmayabiliyor. Bu tür durumlarda masaüstü bilgisayarlardan veya mobil tarayıcılardan giriş yapılarak joker yakalama şansı elde edilebiliyor.

Yemek Sepeti Joker Yakalama Yöntemleri

6) Google Crome Eklentisi

Güncel olarak Web Store mağazalarından kaldırılmış olmakla birlikte Crome eklentisi sayesinde hesaplara gelen joker bildirimlerinden anında haberdar olunabiliyor. Bu yöntemden yararlanarak yemek sepeti joker indirimi yakalamak için,

https://github.com/seferov/yemeksepeti-extension

https://github.com/mertbursali/yemeksepeti-extension eklentilerini bilgisayarınıza yüklemek gerekiyor. Eklentiyi yüklemek için,

  • Clone or Download’a tıklayarak download zip olarak indirin ve ZIP’i klasöre çıkarın.
  • Chrome üç noktalı menü>Diğer araçlar> uzantılar yönergelerini izleyin veya adres satırına chrome://extensions/ yazın.
  • Sağ üstte bulunan geliştirici modunu aktive edin
  • Son olarak ‘’Paketlenmiş Öge Yükle’’ ibaresine tıklayarak ZİP dosyasını yükleyin

Tüm bu yönergelerin eksiksiz bir şekilde yapılması halinde eklenti başarıyla yüklenecek ve joker indirimleri geldiğinde tarayıcı üzerinden anlık bilgi almak mümkün olacaktır.

Yemek sepeti joker yakalama yöntemleri ile birçok ürün çeşidinde önemli indirimler sağlanırken, sisteme yeni üye olan kullanıcılar da %15- %25 oranlarında özel indirimler kazanıyor. Çoğunlukla ilk yemek siparişlerinde kullanıcıya e-posta yoluyla indirim kuponu iletiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir