WordPress Duyuru Çubuğu Eklentisi

Merhaba, bugün sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz wordpress duyuru eklentisini tanıtacağız. Duyuru eklentisi demek pek doğru olmayabilir çünkü ekstra özellikleri de içinde barındırıyor.Bu ekstra özellikleri yazımızın devamında anlatacağız.

» WP Notification Bar Özellikleri 

Wordpress Duyuru Çubuğu

 

# Sitenizde yapmış olduğunuz güncellemeleri ve bakım çalışmalarını ziyaretçilere bildirebilirsiniz.

# Sitenize sayaç ekleyebilirsiniz.

# Sitenizde yapacağınız yarışmaları kullanıcılarınızın bilgisine sunabilirsiniz.

# Sitenizde bulunan herhangi bir makalenin linkini ekleyebilirsiniz. Bu şekilde ilgi çekerek makalenizin gösterimini arttırabilirsiniz.

# Eğer ziyaretçilerinizin duyuru panosundan rahatsız olacağını düşünüyorsanız gösterime kısıtlama getirebilirsiniz.

# Tamamı ile responsive olarak tasarlanmıştır.Her platformda her tarayıcıda sorunsuz olarak çalışır.

# Hatasız ve profesyonelce yapılan kodlaması ile sitenizde herhangi bir yavaşlama söz konusu olmaksızın kullanabilirsiniz.

# Referans özelliği ile referans verdiğiniz siteden girenlere ayrı bir duyuru panosu gösterme imkanınız bulunmakta.


» WP Notification Bar Ayarları , Wp Notification Bar Kullanımı

wp notification bar

 

# On Specific Locations: WordPress duyuru çubuğu sitenizin hangi kategorilerinde kullanıcılarınıza gösterileceğini ayarlayabiliyorsunuz.

# Not on Specific Locations: Üstte belirttiğimiz özelliğin tersi işlem yapmanıza yarıyor.Yani, wordpress duyuru çubuğunu ayarladığınız kategorilerde veya yazılarda gösterimi devre dışı bırakabiliyorsunuz.

# Visitors is logged In: Sitenizde üyelik sistemi kullanıyorsanız, wordpress bildirim çubuğu gösterimini sadece üyeleriniz için aktif edebiliyorsunuz.

# Visitors is not logged In: Üstte belirttiğimiz özelliği  tersi. Yani wordpress bildirim çubuğu gösterimini sadece üye girişi yapmayan kullanıcılar için aktif edebiliyorsunuz.

# Show N Times: WordPress duyuru panosu gösterimi için her ziyaretçi başına bir sınırlama getirmek istiyorsanız, bu seçenek ile bir ziyaretçiye günde kaç kere gösterileceğini ayarlayabiliyorsunuz.

# Show After N Visits: WordPress duyuru panosu  ziyaretçiye sitenizi kaç kez ziyaret ettisonra gösterileceğini belirliyorsunuz.

# Only On Mobile Devices: Sadece mobil cihazlardan gelen ziyaretçiler için wordpress duyuru çubuğu gösterime sunulsun istiyorsanız, bu seçeneği aktif edebilirsiniz.

# Not On Mobile Devices: WordPress duyuru çubuğu mobil cihazlar dışındaki platformlardan gelen ziyaretçiler için gözüksün istiyorsanız, bu seçeneği aktif edebilirsiniz.

# Show From/To Time: Sitenizde WordPress bildirim çubuğu gösterim zamanını ayarlayarak gösterimin ne zaman başlayacağını ve gösterimin ne zaman sonlanacağını ayarlayabilirsiniz.

Wordpress Duyuru Çubuğu Eklentisi

WordPress Duyuru Çubuğu eklentisini aşağıdaki linkten detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

WP Notification Bar incelemek için tıklayınız.


“Takıldığınız bir nokta olursa yorum yazmaktan çekinmeyiniz. WordPress eklentileri konulu paylaşımlarımızla ilerleyen zamanlarda çok daha iyi wordpress eklentilerini konu edineceğiz.”

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir