Whatsapp Yeni Özelliğiyle Devrede

Dünyanın son dönemde en çok kullandığı iletişim portallarından birisi whatsapp olmuştur. Bu denli yoğun kullanıcılarına sahip olan whatsapp dır durak demeden farklı uygulamalarını devreye sokmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar doğal olarak whatsapp ile ilgili olarak ne tür yeni eklemelerin yapılacağı konusunda merak duymaya başlamıştır.

Ios Kullanıcılarının faydalanması adına yapılan yeniliklerden birisi de mesajlara yönelik oldu. Gönderilen whatsapp mesajları istenildiği andan itibaren ise kolay şekilde iptal edilerek kaldırılabilecek ya da gönderildikten sonra düzenlenebilecektir. Üstelik kullanımın son derece basit olmasından dolayı whatsapp kullanıcıları hiçbir şekilde zorluk yaşamamış olacaksınız.

Whatsapp mesaj yeni özelliği sayesinde artık karşı tarafa göndermiş olduğunuz mesajlarınızdan pişmanlık duymadan düzeltme, iptal edip kaldırma gibi hizmetlerden de gönül rahatlığı ile yararlanma şansına sahip olacaksınız.

Kısa Zamanda Özellik Hizmete Giriyor

2.17.1.869 numaralı beta sürümünde olan bu yeni özellik kullanıcıların fazlasıyla işine gelmiş olacak. Üstelik yalnızca mesaj destekli bir hizmet olarak düşünülmemesi gerekiyor. Çünkü neden diye düşünen whatsapp kullanıcıları olursa kaldırma işlemlerinin sırf mesajlarda değil videolarda da geçerli bir durum olduğunu söylemek gerekiyor. Fakat Whatsapp Yeni Özellik konusunda çok fazla sır vermek istemiyor. Çünkü bu özellik ile ilgili olarak hala testler yapılmaktadır. Yapılan testlerin ardından çok kısa bir zaman zarfı içerisinde özelliğin duyurusu yapılıp kullanıcılar için hizmete girileceği düşünülüyor.

Dünyanın en çok kullanılan iletişim ağlarından birisi olarak karşımıza çıkan Whatsapp cephesinde bu tür yeniliklerin çıkacak olması  önemli özelliklerin başında yer alıyor. İstediğiniz an mesajları iptal edip karşı tarafa göndermemek adına mesajlarınızın silinmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların yeni özelliği kullanırken de çok fazla zorluk yaşamayacağını belirtmemiz gerekiyor. Çünkü gönderilen mesajın iptal sekmesini kullanarak silinebilecektir.

2 Yorum

  1. Sizlere çok teşekkür ederim sizlerin sayesinde herşeyi öğreniyoruz başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir