Whatsapp Sahte Numara Alma (Gizleme)

Whatsapp Sahte Numara Alma

Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp’tır. Çok yaygın olarak neredeyse bütün dünyada kullanılan Whatsapp’ı kendi numaranız dışında kullanmak istiyorsanız bu yazımız tam size göredir. Yazımızda sizlere Whatsapp sahte numara nasıl alabileceğinizi ve bu numarayla nasıl arkadaşlarınızla konuşabileceğinizi anlatacağız. Bu numarada herhangi bir sınırlamanız yok. Aslında eski numaranızı kullanmaya devam ediyorsunuz. Sahte numara almak için ilk olarak Primo uygulamasını indirmelisiniz. Sonraki işlemler şu şekildedir:

WhatsApp Sahte Numara Alımı: 1 Yol

-Uygulamayı kurmadan önce Whatsapp uygulamasını kaldırmanız gerekiyor.

Primo uygulamasını indirdikten sonra telefonunuza kurulumunu yapıyorsunuz.

-Uygulamada kurulum işlemi tamamlandıktan sonra kayıt olmalısınız.

-Kayıt olurken sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecek buraya unutmayacağınız bir kullanıcı adı ve şifre girmelisiniz.

-Telefon numarası ve şifre istenecek. Buraya kendi telefon numaranızı girmeniz gerekiyor.

-Kendi telefonunuzla giriş yaptıktan sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Bu doğrulama kodunu uygulamadaki kutucuğa yazıp Submit butonuna basıyoruz.

-Uygulama sizin üyeliğinize özel bir numara atayacaktır. Bu numara genellikle +1 veya +2 ile başlar. Fakat farklı alan kodları ile başlarsa da sorun yoktur.

-Sizlere ilk başta Whatsapp uygulamasını kaldırtmıştık. Şimdi o uygulamayı geri yüklüyoruz. Whatsapp’ı açtığımızda karşımıza gelen numara kısmına Primo’dan aldığımız numaramızı giriyoruz.

-Doğrulama kısmında SMS ile doğrulama yerine Arama ile doğrulama seçeneğini seçiyoruz. Primo ile SMS alamazsınız.

-Gelen aramada sizlere Türkçe olarak bir doğrulama kodu söylenecek. Bu doğrulama kodunu Whatsapp doğrulama ekranına girin ve Devam seçeneğine tıklayın.

Whatsapp Numara Gizleme 

1- Vereceğimiz siteye giriş yapıp üye olmanız gerekmektedir.

Bu bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

2- Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan kayıt formunu doldurunuz. Mail bilginizi doğru girmeniz gerekmektedir.

3- Sign Up Free butonuna tıklayınız.

4- Sms onayı yapmanız için kendi kumaranızı girmeniz gerekmektedir. Numaranızı girdikten sonra “Submit” butonuna basınız. Telefonunuza gelen kod ile onayladıysanız son aşamaya geçelim.

5- Whatsapp uygulamasına giriş yapınız. Eğer eski numaranız ile giriş yaptıysanız uygulama verilerini temizle ile whatsappı sıfırlayabilirsiniz.

Kayıt olduğunuz sitedeki yeni numaranız ile whatsapa giriş yapınız. Sms ile doğrula seçeneğini seçtikten sonra mail adresinize doğrulama kodu gelecek. Bu kodu whatsapp uygulamasına girdikten sonra sahte numara ile whatsapp kullanma işleminiz başarıyla sonuçlanacak.

 

Yukarıda belirttiğimiz işlemler sayesinde Whatsapp’ınızı sahte numara ile istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir