WhatsApp Profilime Bakanlar?

WhatsApp Profilime Bakanları Görebilir miyim?

WhatsApp Profilime Bakanları Görebilir miyim? sorusu son zamanlarda gençler tarafından en çok aratılanlar listesi içerisinde yer almaktadır. Böyle bir sorgulamaya resmi olarak izin verilmediğini ancak harici bazı uygulamalar ile whatsapp profilime kimler bakmış  görebilirsiniz. WhatsApp uygulaması üzerinde birçok değişiklikler yapılarak geliştirilen özel bir uygulama olduğunu, bu uygulama üzerinden birçok işlem yerine getirerek güzel sonuçlar alındığını belirtebiliriz. WhatsApp uygulamasının izin vermediği, bünyesinde yer almayan birçok özellikleri sunduğunu söyleyebiliriz. WhatsApp Plus adı verilen bu uygulama WhatsApp Profilime Bakanları Görebilir miyim? sorusuna olumlu yanıt verdiği gibi belirtlediğiniz bir kişinin WhatsApp’a giriş yapması durumunda sizlere bildirimde dahi bulunuyor. Özelleştirilmiş bir uygulama olmasından dolayı ara ara donmaların ve kasmaların meydana geldiği, sohbetlerde kilitlenmelerin meydana geldiğini görmekteyiz. Aynı zamanda uygulama mağazaları içerisinde sürekli telif hakkı yemesinden dolayı kaldırıldığını ancak kendi internet sitesi üzerinden indirilebildiğini söyleyebiliriz. Yapılacak işlemler, profilinize bakan kişileri öğrenmek için anlatımımız;

İlginizi Çekebilir: İnstagram Gizli Profilleri Görme   başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

WhatsApp Plus İle WhatsApp Profilime Bakanları Görme

  • Öncelikle akıllı telefonlarınızda yer alan WhatsApp uygulamasının “Ayarlar” bölümüne giriş yapıyor ve buradan sohbetlerinizi telefonunuza ya da mailinize yedekliyorsunuz.
  • WhatsApp uygulamasından çıkış yaparak kalıcı olarak siliyor, telefonda kesinlikle çerez kalıntıları bıraktırmıyoruz.
  • Daha sonra BU link üzerinden WhatsApp Plus uygulamasını cihazımıza indiriyoruz.
  • WhatsApp Plus uygulamasını indiren kişiler, standart bir WhatsApp kurulumu gibi uygulamayı kurarak telefon numarası ile kayıt işlemini tamamlıyoruz.
  • Daha önceden almış olduğumuz WhatsApp sohbet yedeğini Ayarlar bölümüne gelerek sisteme tanıtıyor, yüklenmesini sağlıyoruz.
  • En önemli aşama olarak kişilerin tekrardan menü üzerinden Ayarlar kısmına girmelerini ve buradan Main/Chats Screen >> Contact Online Toast adımları takip ederek Show Contact Online Test  kutucuğunu işaretliyoruz.
  • Gerekli işaretlemenin yapılması ile beraber Play Tone Also bölümünden kendinize uygun bir bildirim sesi seçiyoruz. Yapılması gereken işlemler oldukça sade ve basit olduğunu uygulayarak görebileceksiniz.

Tüm işlemlerin yapılması ile beraber artık WhatsApp Profilime Bakanlar? sorusuna Plus bir uygulama ile yanıt bulabileceksiniz. Profilinize en son giriş yapan kişilerin listesini sunan uygulama, istediğiniz kişiden de bildirim almaya olanak sağlamakta

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir