Warface Kaç GB? (Sistem Gereksinimleri)

2013 yılında hayatımıza giren Warface geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde ülkemizde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Özellikle geçtiğimiz yıl birçok kullanıcı Warface 2019 Sistem Gereksinimleri, bilgisayarım warface kaldrır mı? gibi aramalar yaparak oyunu oynayabilmek için yeterli donanıma sahip olup olmadıklarını araştırmıştır. Donanımın yanı sıra yeterli depolama alanı olup olmadığını merak eden kullanıcılar ise Warface Kaç GB sorusunun cevabını merak edenler yazımızı okumaya devam edebilir.

Warface Nedir? Yapımcısı

 

Kısaca Warface oyunundan bahsetmek gerekirse oyun aksiyon türü içerisinde sayılabilecek birinci şahıs gözünden oynanan nişancı video oyunudur diyebiliriz. Oyun Crytek firmasının ellerinde geliştirilmiş olup oyun severlere sunulmuştur. Almanya’da ikamet eden 3 Türk bireyin kurup bugünlere getirdiği firma geçmişte Crysis isimli serisiyle dünya gündeminde oldukça büyük bir yer kaplamıştır. Peki, Warface geçmişten günümüze almış olduğu güncellemeler sonucunda nasıl durumda?

Yıllar önce hayatımıza girdiğinden bahsettiğimiz Warface 2017 yılında oyun yapımcılarının almış olduğu karar sonrasında Avrupa ve Rusya’da yer alan sunucularına ek olarak Türkiye pazarına sağlam bir giriş yapması sonucunda ülkemizde tanınmaya başlamıştır. Türk kullanıcılara özel bir sunucu açan firma oyun isminde ufak bir yenilik ve birkaç yenilik ile oyunu ülkemizde sundular.

Warface Sistem Gereksinimleri

DONANIM TÜRÜ Minimum Sistem Gereksinimleri Önerilen Sistem Gereksinimleri
CPU (İşlemci) Intel Dual-Core 2 GHz veya

AMD Dual-Core 2 GHz

Intel Dual-Core 2.6 GHz veya

AMD Dual-Core 2.6 GHz

Ram 2 GB 4 GB
GPU (Ekran Kartı) NVIDIA GeForce 8600 GT 256MB ya da

AMD Radeon X1950 256MB

NVIDIA GeForce 9600 GT veya daha iyisi

ATI(AMD) Radeon HD 4830 veya daha iyisi

İşletim Sistemi Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 10

Warface Kaç GB

Warface.com.tr adresi üzerinden Türkiye sunucusunun yayına alınmasıyla birlikte Türk oyun tutkunlarının merak ettiği oyunu oynayabilmek için ihtiyacınız olan minimum gereksinimleri sizlerle paylaşıyoruz. Warface Sistem Gereksinimleri hakkında sizleri bilgilendirmemizin ardından Warface Kaç GB yer kaplıyor sorunuza hızlıca bir yanıt vereceğiz.

Arkadaşlarınızla 5 kişilik takımlar halinde mücadele edebileceğiniz oyun yapımcısı tarafından minimum 8 GB tavsiye olarak ise 10 GB boş depolama alanınızın bulunmasını istiyor. Eğer bilgisayarınızda oyunu yükleyebilmek ve sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için yeterli depolama alanı bulunmuyorsa bir şeyleri silmeyi ya da depolama alanınızı arttırmayı deneyebilirsiniz.

MerakliPlatform.com / Kaç GB / Sistem Gereksinimleri

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @2.20GHz
  Ekran kartı: GeForce GT920 2 GB
  Ram: 4.00 GB
  İşletim sistemi: Windows 10, 64 bit
  Direct X:11
  Gereken boş disk alan:237 GB BOŞ
  Sence Kaldırımı Ve KAÇ FPS ALIRIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir