Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Bedava internet nasıl yapılır? Vodafone bedava internet konusunda büyük çalışmalar üretiyor ve size dair gerçek bir internet hediyesi veriyor. Peki ama nasıl? Bunun için uygulamalar var ve bu uygulamaları kullanmanız yeterli. Sırayla yazalım isterseniz;

NOT: Tüm hatlar için geçerli olan Bedava İnternet Paketleri adlı makalemizi incelemenizi öneririz. Devamlı güncellenecek olan  bedava internet paketleri ve daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ 2017 ( ÜCRETSİZ)

#Google Play store üzerinden Vodafone self servis bedava internet,

Uygulamayı indirerek, anında hediye internetinizi kazanabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için hiçbir detaya ihtiyacınız yok, sadece indirmeniz yeterli. Sonrasında ayarlar kısmından hediye internet zaten hattınıza tanımlanacak.

#Vodafone yasal e fatura hediye internet,

E faturaya geçiş yapan bütün vodafone’lular anında 15 gün geçerli 1 gb hediyeye ulaşacaklar.

#Vodofone Yanımda uygulaması ile bedava 2 gb internet,

Uygulamayı indirin ve hediyeler kısmına ulaşın. Burada yer alan hediye haftalık internet kısmına erişerek, haftalık internetinizi bu şekilde organize edin.

#Vodafone bedava dakika paketi,

Vodafone bedava dakika paketi için EVET yazıp 3785’e gönderin. Burada 100 dakika ve 100 mb internet paketi geliyor telefonunuza direkt olarak.

#Vodafone bedava 8 gb internet paketi,

Super2GB > 3636’e sms atarak 8 GB (2 GB olarak güncellenmiş geçtiğimiz günlerde) interneti hattınıza alabilirsiniz. Gayet hızlı bir şekilde yapılacak olan bu işlemler, sizler için de oldukça önemli çözümler yaratacaktır değerli okurlarımız. Bu noktada sizlerle pek çok güncel bilgiyi paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu paketleri kullanarak bedava internetinizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir