Ücretsiz Turbobit Premium Link Generator Siteleri – Hızlı ve Güncel

İnternet üzerinden bir dosya indirmek istiyorsanız aradığınız dosya büyük olasılıkla Turbobit aracılığıyla upload edilmiştir. Turbobit’de Premium kullanıcılarına yüksek hızlı indirme sunarken normal üyelerine ve üye olmayan ziyaretçilerine düşük indirme hızı sunmaktadır. Hal böyle olunca çeşitli internet sitelerinde Turbobit generator, Turbobit Premium link generator, Turbobit Premium link çevirme ve Turbobit sınırsız dosya indirme başlıklı pek çok yazı ve içerik yer almıştır. Bizde sizler için bu yazımızda Turbobit link generator 2020 ve Turbobit sınırsız dosya indirme linki, kodu veren siteleri paylaşacağız.

turbobit link generator siteleri

1) PremiumLeech

Oldukça basit bir kullanımı olma PremiumLeech diğer Turbobit Premium link Generator sitelerinden farklı olarak aynı anda birden fazla linki çevirmenize olanak sağlamaktadır. Premiumleech adresine giderek linki yapıştırmanız gereken yere indirmek istediğiniz dosyanın linkini yazarak sözleşmeyi kabul ettim yazısına tıklayıp “Generate Premium Links” butonuna basarak açılan reklamları kapatınız. Ardından gelen indirmek istediğiniz dosya adı ve altında bulunan indir seçeneği ile indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz birden farklı dosya linki varsa da alt alta yazarak toplu şekilde çevirebilirsiniz.

2) PremiumZen

Kısa bir süre önce piyasaya çıkan PremiumZen sitesi Turbobit Premium link çevirme alanında hizmet veren diğer siteler gibi kullanımı oldukça basittir. İndirmek istediğiniz dosyayı çevir butonunun üstündeki boş kutucuğa yapıştırarak dönüştür butonuna tıklayınız. Arkasından gelen reklamları geçerek dilediğiniz dosyayı indirebilirsiniz.

3) AlemdarLeech Cbox

PremiumZen gibi kısa bir süre önce aktif olan AlemdarLeech Cbox sitesi Turbobit sınırsız dosya indirme alanında hizmet vermektedir. Hizmet verdiği alandaki diğer sitelerden farklı olarak kaydolmadan dosya çevirmenize ve indirmenize izin vermeyen AlemdarLeech Cbox sitesine kolaylıkla üye olabilir ve site aktifliğini kaybedene kadar dilediğinizce Turbobit linki çevirerek ihtiyacınız olan dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

4) TurkDown Cbox

Adından da anlaşılabileceği gibi bir Türk çevirme sitesi olan TurkDown Cbox kolaylıkla üye olup Premium indirme sağlayabileceğiniz bir sitedir. Aynı hizmeti veren alanındaki diğer sitelerden farklı olarak TurkDown Cbox sitesinde reklam sayısı biraz fazladır. Tüm reklamları kapatmadan indirme sağlayamayacağınız için sizi biraz sinirlendirebilir.

5) LeechAll

LeecgAll sitesi alanında hizmet eden diğer birçok site gibi üyelik istemekte ve dilediğiniz linki çevirdikten sonra indirmeniz için size reklam izleme şartı koşmaktadır.

6) Fakirdebrid

Fakirdebrid sitesi Turbobit Premium link çevirme alanında hizmet veren diğer siteler gibi kullanımı oldukça basittir. Aynı alanda hizmet eden diğer sitelere göre kullanıcılarına 800 MB indirme limiti vermektedir ve bu limit birçok kullanıcıya göre oldukça az gelmektedir.  Fakat modem resetleme ve vpn kullanarak her defasında indirme limitini sıfırlayabilirsiniz.

7) Get4 All

Get4 All sitesi Turbobit Generatordür ve ücretsiz olarak her ip adresine 5 adet link çevirme sağlamaktadır. Çevirme sayınız 5’e ulaştığı takdirde sizden ücretli üyelik istemektedir.

8) Türk Leech

Türk yapımı olan ve tamamen Türkçe olan Turbobit Premium link çevirme sitesi sizlere sınırsız Turbobit çevirme ve indirme seçeneği sunmaktadır. Fakat aynı anda birden fazla link girmeniz, bir linki 3 ve daha fazla girmeniz ve indirmekte olduğunuz bir dosya bitmeden yeni bir indirme yapmaya çalışmanız halinde hata vermektedir. Eğer Türk Leech ile link çevirip Premium hızlı indirme yapmak istiyorsanız tek tek ve aynı linki 3’ten daha az girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıdakiler dışında; Leech1s Cbox, My-Debrid, Tout-Debrid, RapidGrap, Kingofdown, Prem Link, Kingdown, RapidGrap, Tout-Debrid, My-Debrid, Leech1s gibi sistemlerde Turbobit Premium Link Generatorü olarak kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir