Ücretsiz İntro Yapma Sitesi ve Programı

İntro yapmak, hele ki ücretsiz intro yapma birçok video yapımcılarının sürekli aklında olan bir eylemdir. Videoları her zaman en az parayla ya da para vermeden profesyonel bir şekilde yapmak, düzenlemek isterler. Tabii eğer Youtuber veya video içeriği üreticisiyseniz hazırladığınız videoların daha kaliteli görünmesi için videolarınızda intronun önemi daha da büyüktür. Bunu bilen tasarımcılar introlardan uçuk fiyatlar istemektedir. Bu durumda birçok Youtuber ve video içeriği üreticisini rahatsız etmekte ve internetten ücretsiz intro yapma sitesi ve intro yapma programı araştırmasına maruz bırakmaktadır. Birçok site sizlere intro yapma imkânı verse de intronuzu hazırladıktan sonra ya sizden ücretli üyelik istemekte ya da hazırladığınız introlara kendi reklamlarını yapmaktadır. Bu şekilde hazırlanan videolar da hem siz hem de hazırladığınız videolar izleyen pek çok insan tarafından amatörce karşılanacaktır. Biz bu yazımızda intro yapma siteleri ve ücretsiz intro yapma programları üzerine incelemelerimizden bahsederek videolarınız için en iyi introyu ücretsiz bir şekilde hazırlama imkânı sunacağız.

ücretsiz intro yapma

1) Pixabay İle Online İntro Yapma

Pixabay sitesini ziyaret ederek karşınıza çıkan yüzlerce farklı formatta online intro videolarından dilediğinizi ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilir ve üzerinde yapacağınız ufak çalışmalarla kendi intronuzu oluşturabilirsiniz.

2) Adobe Spark İle Online İntro Yapmak

Online intro yapanların en çok tercih ettiği Adobe Spark sitesi ziyaretçilerine kolaylıkla ve ücretsiz olarak yapabileceği onlarca çeşit intro sunmaktadır. Siteye girerek ya mevcut Adobe hesabınızla giriş yapabilir ya da yeni bir Adobe hesabı oluşturabilirsiniz. Adobe Spark diğer birçok online intro yapma sitelerinden farklı olarak sizlere intronuza ekleyebileceğiniz onlarca farklı müzik seçeneği sunmaktadır.

3) Panzoid İntro Yapma Programı

2012 yılında hizmete girdiğinden beri binlerce kişinin ücretsiz intro yapmak için ziyaret ettiği Panzoid adresi faaliyet başladığı günden itibaren günümüze kadar binlerce Youtuber ve video içeriği üreticisinin tercihi olmuştur. Kullanıcılarının da intro şablonları yüklemesine izin veren site bu şekilde her geçen gün intro seçeneklerini arttırmaktadır.

4) ApowerEdit Ücretsiz İntro Yapma Programı

ApowerEdit bir ücretsiz intro yapma programıdır. Diğer video editleme programlarına göre oldukça düşük boyutta olan ApowerEdir programı basit ama gösterişli ara yüzü sayesinde hem intro yapmayı kolaylaştırıyor hem de intronuzu hazırladıktan sonra 3D görseller, efektler ve metinler eklemenize olanak sağlamaktadır.

5) LightMV Ücretsiz İntro Programı

Ücretsiz ve kolaylıkla intro oluşturabileceğiniz bir diğer program LightMV diğer ücretsiz intro yapma programlarından farklı olarak sunduğu intro şablonları sınırlıdır. Fakat bunun aksine içerisinde barındırdığı temalar ve geçişler üst düzeydir.  LightMV intro oluşma aracının en çok tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de herhangi bir üyelik vb. gibi bir şey istememesi ve sadece web sitesini ziyaret ederek kolayca intro oluşmanıza izin vermesidir.

6) IntroCave İle Kolay İntro Yapmak

Belki de intro oluşma yollarından en kolay olanı IntroCave intro aracıdır. Bunun nedeni web adreslerini ziyaret ettikten sonra karşınıza çıkan formu doldurarak intronuzun hazırlanmasıdır. Doldurmuş olduğunuz bu form sayesinde site veri tabanı size en uygun olan introyu bularak sizin girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda intronuzu hazırlayarak size sunmaktadır. Eğer sitenin size sunmuş olduğu introyu beğenirseniz ücretsiz olarak 720p ya da 1080p çözünürlüğünde intronuzu indirebilirsiniz.

7) Tube Arsenal 3D İntro Aracı

Tube Arsenal aynı alanda hizmet veren diğer program ve sitelerden farklı olarak Youtube için uygun olan introlar hazırlamanıza yardımcı olur. 2D, 3D, uzun, kısa, özel geçiş efektleri gibi birçok efekti online olarak ücretsiz kullanmanıza ve herhangi bir program indirmeden dilediğiniz şablonlarla intro oluşturmanızı sağlayan Tube Arsenal her geçen gün içerisinde bulundurduğu şablon sayısını ve çeşidini arttırarak sizlere daha iyi hizmet vermek açısından oldukça çaba sarf etmektedir. İntro yapma siteleri ve ücretsiz intro yapma programları listemiz burada bitmektedir.

Yukarıda sıralamış olduğumuz online ücretsiz intro yapma siteleri ve ücretsiz intro yapma programlarından dilediğinizi indirip kolaylıkla kendi intronuzu oluşturabilir ve videolarınızda kullanabilirsiniz. Bu şekilde intronuzu veya introlarınızı para harcamadan yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir