Ücretsiz Güncel Hadi Joker Kodları

Birçok televizyon kanalında karşımıza çıkan ve bu soruları bana sorsalar hepsini takır takır bilirdim diye düşündüğümüz bilgi yarışmalarına katılmanın neredeyse imkansız olduğu bugünlerde Turkcell tarafından geliştirilerek bizlere sunulan Hadi uygulaması herkesin kazanmasına imkan tanıyor. Hadi Bilgi Yarışması akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarına kuracakları bir uygulama ile bilgi yarışmasına dahil olarak canlı canlı yarışma ve para kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik hadi joker kodları sayesinde hatalı cevap verdiğiniz bir soruda kalmadan yarışmaya devam etmek sizin elinizde. Pek, hadi joker kodu kazanmak ve ücretsiz hadi joker kodu almak için ne yapılabilir?

Hadi Joker Kodları

Hadi kullanıcıları ücretsiz olarak Joker kodu edinebilecekleri birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Eğer BİP uygulamasına sahipseniz her hafta 1 ücretsiz joker kodu temin etme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra referans arkadaş daveti gibi birçok işlem sonucunda bir Joker kodu temin edebilirsiniz. Bunların yanı sıra devamlı güncel tutacağımız bu sayfa üzerinden ücretsiz hadi joker kodları alabilir ve eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hadi joker kodları bugün

  • 20 Ocak Bip Hadi Joker Kodu

6OG8GG

  • 19 Ocak 2019 Ücretsiz Joker Kodu

19 Ocak 2019’da kullanabileceğiniz ücretsiz Joker kodu şu şekildedir; 3X567YMI5D01

  • 18 Ocak 2019 Ücretsiz Joker Kodu

18 Ocak 2019’da Hadi tarafından tüm oyunculara sunulan ücretsiz joker kodu ise; HadidenHediye

Ücretsiz Hadi Joker Kodu Nasıl Kazanılır?

Sizlerle sık sık paylaşacağımız ekstra ücretsiz joker kodlarının yanı sıra devamlı ve tek seferlik kullanabileceğiniz her zaman aktif olan Hadi Joker Kodları şunlardır;

  • BİP Uygulaması Üzerinden Her Hafta Ücretsiz Joker Kodu Kazanın

Turkcell tarafından geliştirilmiş ve dağıtımı gerçekleştirilen ücretsiz mesajlaşma uygulaması BİP üzerinden her hafta ücretsiz 1 Joker kodu kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, keşfet bölümünde yer alan “Hadi” kanalını takibe almak. Daha sonra Hadi kanalı size mesaj atacaktır ve bu mesajda yer alan “Joker Hakkı” seçeneğine tıklamanız yeterli. Ücretsiz joker kodunuz anında size mesaj olarak gelecektir. Daha sonrasında bu kodu Hadi uygulaması içerisinde “Joker Kazan” sekmesinde yer alan alana girerek hesabınıza ekleyebilirsiniz.

  • Referans Kullanıcılar Üzerinden Ücretsiz Joker Kodu Kazanın

Daha öncesinde hadi uygulamasını kullanmamış çevrenizde yer alan kişilere uygulamayı yükleterek onların sizin referansınız olmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamaya yeni üye olmuş bir kullanıcı referans kodu alanına sizin kullanıcı adınızı girdiği takdirde size anında 1 Joker kodu tanımlanacaktır.

  • Reklam Kampanyalarını Takip Edin

Hadi kullanıcıları zaman zaman yarışmalara sponsor olan firmalar tarafından dağıtılan ücretsiz Joker kodlarını takip edebilir. Bu gibi bilgiler bu sayfa üzerinden sizinle paylaşılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sevgili Hadiciler her gun 19:30’da verdigimiz joker kodları? artık 14:30’da hikayede olacak?? Joker kodunu nereye, nasıl yazacagım diye soranlar icin de gorseli hairladik ???? O zamanjoker icin her gun 14:30’da hikayeye bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir