Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri

Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri

Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri belirli aralıklarla internet site sahiplerinini ihtiyaç duyduğu araçlar arasında yer alarak sürekli aranmaktadır. Backlink denilen kavram, farklı internet siteleri tarafından sizin internet sitenize vermiş olduğu kalıcı bağlantılardır. Arama motorları, verilen her kalıcı bağlantıyı artı bir etken olarak görerek bağlantıyı alan internet sitesini ön planda tutarak sıralamalarda ilk sırada yer almasına olanak sağlamaya çalışmakta. Bu yazımız içerisinde Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri hakkında bilgiler vererek internet sitenize kalıcı olarak bağlantı veren siteler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Open Link Profiler

Backlink Sorgulama Siteleri genel olarak ücretli olup aylık ya da yıllık olarak üyelerinden belirli oranda ücret istemektedir. Oysa; Open Link Profiler oldukça kaliteli ve premium sorgulama araçlarına sahiptir. Bu nedenle Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Backlink Watch

Birçok kişi tarafından önerilen Backlink Watch ücretsiz olmasına karşın birçok eksik ve yanlış yönleri bulunan bir sitedir. Sunucularından kaynaklanan sorunlardan dolayı sitenin çok yavaş açıldığını, backlink sorgulama ve listeleme bölümünün kabataslak ayarlandığını, güncellemeleri oldukça geç alarak sadece eski dönemlerde alınan backlinkleri gösterdiğini ve heryerinde reklam doldurulmuş olduğunu söyleyebiliriz

Backlink Test

Global açıdan Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri yer almasına karşın çok fazla önermediğimiz Backlink Test, Türkçe içerikli sitelerin sorgulamalarını çok yanlış yapabiliyor. Yine güncellemeleri zamanında alamadığından dolayı geçmiş ayların verilerini sunabiliyor.

Moon Search

SEO araçları ve Backlink Sorgulama bölümleri ile listemizdeki en başarılı Ücretsiz Backlink Sorgulama siteleri arasında yer alan Moon Search, who.is bilgisi ve diğer binbir özelliğinden dolayı listemiz içerisinde yer almayı hak etmiştir.

Site Explorer

Ücretsiz olarak hizmet veren birçok site güncellemeleri oldukça geç aldığını, bir ay öncesinin verilerini sunduğunu söylemiştir. Site Explorer ise güncellemeleri anlık olarak sunan ve backlink sorgulama işleminde etkili sonuçlar veren muhteşem bir oluşum olduğunu söyleyebiliriz. Birbirinden başarılı araçlara sahip olmasından dolayı kesinlikle denenmesi gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Rank Signals

Üyelik gerektirmeden sorgulama işlemlerine izin vermesinden dolayı birçok kişinin tercih listesi içerisinde yer alan Rank Signals, backlinkleriniz hakkında oldukça detaylı bilgiler sunmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir