Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma

Twitter en çok kullanılan sosyal medya ağlarından birisidir. Takipleşmenin çok önemli olduğu Twitter’da sizi takip etmeyenleri toplu bir şekilde takipten çıkarabilirsiniz. Sizlere bu imkanı sunan birçok uygulama var. Fakat çoğu uygulama bu konuda güvenilir olmadığı için insanlar bu uygulamaları kullanma konusunda çekimser davranıyor.

Twitter’da takipçi sayısını artırmak için en çok kullanılan seçeneklerden birisi karşılıklı takip işlemidir. Karşılıklı takibin kullanılmasının en büyük sebebi herhangi bir uygulama kullanmadan takipçi elde edebilmenizdir. Fakat bazı durumlarda takip ettiğiniz kişiler size geri dönüş yapmayabilir veya ilk takip edip sonra unfollow yapabilir. Bu tarz durumlarda sizi takip etmeyenlerden takibinizi toplu bir şekilde geri çekmeniz için sizlerle bir kod paylaşacağız.

Toplu Bir Şekilde Takibi Geri Çekme Nasıl Olur?

Toplu bir şekilde takibinizi geri çekmek için ilk olarak takip ettiğiniz kullanıcıların listesine tıklayın. Burada geliştirici araçları açmanız gerekir. Bu aracı açabilmek için F2 tuşuyla CTRL + Shift + J kombinasyonuna basın veya sağ tıklayarak öğeyi denetle seçeneğine tıklayın. Firefox tarayıcısını kullanan kişiler CTRL + SHIFT + K diyerek geliştiriciye gelebilir. Geliştiricide Console seçeneğine gelin. Buraya size aşağıda vereceğimiz kodu girin. 

Size vereceğimiz kod takip ettiğiniz kullanıcılar içerisinde sizi takip etmeyenleri bulur ve bu kişileri takipten çıkarmanızı sağlar. Sizi takip edenleri ise takipten çıkarmaz.

Twitter Takip Etmeyenleri Silme Kodu

 

[su_note note_color=”#669eff” text_color=”#edebeb” radius=”2″]setInterval(function() { $(“.FollowStatus”).each(function(){ $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove(); }); $(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click(); }, 20000); setInterval(function() { $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove(); }, 30000); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom); },5000); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000);[/su_note]

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir