Turkcell Ramazan Sahur Paketi 2021 İnternet

Turkcell sahur kampanyası ramazan ayına özel olarak diğer seneler olduğu gibi bu sene de devam ediyor. Şuana kadarki en iyi kampanya Turkcell’den geldi. Turkcell Ramazan kampanyasını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Bu kampanyalar ile Ramazan ayında kullanabileceğiniz 2-10 GB’a kadar hediye internet paketi kazanabilirsiniz. 10 GB’a kadar internet paketi kazanmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Aşağıda ki adımları dikkatle uygularsanız Turkcell 10 GB internet kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Ramazan Kampanyaları – Turkcell Sahur Paketi

Öncelikle telefonunuza BİP uygulamasını indirmelisiniz.

Bip uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bip İndir

BİP Nedir?

Turkcell tarafından İOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

BİP uygulaması telefonunuzda mevcutsa şimdi yapmanız gerekenleri anlatalım;

1»Türkcell Bedava İnternet için Bip uygulamasını açınız. Keşfet kısmına “Ramazan” yazınız ve sayfayı takip ediniz. Varsayılan internet paketiniz takip işlemi sonrasında 2 katına çıkacaktır. Bu kampanya 14 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.

»Bedava Ramazan Hafta Sonu 1 GB: BiP uygulamasıyla 10 farklı kişiye mesaj atarsanız, paket aktif olduktan sonra 30 günlük süre zarfında hafta sonlarında geçerli olmak üzere 1 GB internet kazanıyorsunuz.

»Ramazan Haftalık 1 GB: BiP uygulamasıyla 15 farklı kişiye mesaj atarsanız, paket aktif olduktan sonra, 1 hafta boyunca geçerli 1 GB internet kazanıyorsunuz.

»Bedava Ramazan 2 GB: Bip uygulaması ile 5 farklı kişiye mesaj atarsanız bir ay boyunca 02.00 – 06.00 saatleri arasında geçerli 2GB internet paketi kazanabilirsiniz.

»Ramazan Aylık 2 GB: BiP uygulamasıyla 25 farklı kişiye mesaj atarsanız, paket aktif olduktan sonra, 30 günlük boyunca geçerli olmak üzere 2 GB internet kazanıyorsunuz.

»Ramazan Aylık 10 GB: BiP uygulamasıyla 50 farklı kişiye mesaj atan ilk 200 bin kullanıcı, paket aktif olduktan sonra 30 gün geçerli olmak üzere 10 GB internet kazanıyor.

NOT: 200 bin kişi sonrasında 3 GB internet hediye ediliyor.

 

Turkcell bedava internet kazanmış olacaksınız. Turkcell ramazan kampanyası ile internette bol vakit geçirebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir