Türk Telekom Salla Kazan – Avea Salla Kazan – Sil Süpür

Bu yazımız içerisinde Türk Telekom Sil Süpür Nedir, avea salla kazan Nasıl Yapılır? Sorularına yanıt vermeye çalışacağız. Türk Telekom salla kazan kullanan birçok kişi 4,5G teknolojine geçmesi ile beraber hatlarında bulunan internetlerin artık çok hızlı bitmeye başladığından şikayet etmeye başladılar. Sürekli olarak internette bedava internet paketi araştırmaları, Türk. Telekom’un bu konuya parmak basmasına olanak sağladı. Paketlerin sona ermesi durumunda Sil Süpür üzerinden tamamen bedava bir şekilde 5 GB kadar internet ve SMS hakkı kazanabilirsiniz!

Türk Telekom Salla KazanTürk Telekom Sil Süpür Nedir? Nasıl Yapılır?

Google Play Türk Telekom Salla Kazan İndir

Apple Store Türk Telekom Salla Kazan İndir

Avea salla kazan2019 yılı operatör firmaları için de oldukça heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Başta Türk Telekom olmak üzere Turkcell ve Vodafone firmalarının müşteri memnuniyeti oluşturmak, yeni müşteriler kazanabilmek için çeşitli kampanyalar başlatmış durumda. Oluşturulan kampanyalar ile abonelerin tamamına ücretsiz bir şekilde internet, SMS, Dakika dağıtımı yapılmakta. Milyonlarca abonesi bulunan Türk Telekom’unda bu tarz bir kampanya başlattığını söyleyebiliriz. Türk Telekom Sil Süpür işte bu aşamada devreye girerek ihtiyaçlarınıza yönelik bir çözüm olmaktadır.

Türk Telekom müşterileri, Sil Süpür kampanyası üzerinden haftalık düzenli olarak bedava internet, dakika ve SMS kazanabiliyor. Binlerce kişinin başarılı bir şekilde faydalandığı bu kampanyadan nasıl yararlanabileceğinizi merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır konusundaki arayışlarınız için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekiyor.

Türk Telekom Salla Kazan  Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Salla Kazan

Avea’yı satın aldıktan sonra bir dizi kampanyalar başlatan Türk Telekom, kısa süre içerisinde abone sayısında büyük artışlar yakaladı. Sil Süpür kampanyası üzerinden her hafta Çarşamba günü şansa bağlı olacak şekilde bedava internet, dakika, SMS ya da Muud üyeliği kazanabilirsiniz. Turkcel’ın salla kazan ve Vodafone’un Bana ne var özelliği ile eşdeğer özelliğe sahip olan Sil Süpür ile artık internet ihtiyaçlarınız son bulacak.  Bu kampanyaya nasıl katılım gösterebileceğinizi elbette merak ediyorsunuzdur. Yapmanız gerekenler;

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Nasıl Kazanabiliriz?

avea bedava internet
avea salla kazan

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasına katılım gösterebilmek için öncelikle Google Play Store ve Apple Store’da yer alan “Türk Telekom Mobil İşlemler” uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Mobil uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirdiğinizde her Çarşamba uygulamaya giriş yaptığınızda Sil Süpür’e katılmanızı isteyen bir öneri çıkacaktır. Karşınıza gelen seçenek üzerinden giriş yaptığınızda bedava internet, dakika, SMS ve Muud üyeliği kazanma fırsatınız olacaktır. Unutmamalıdır ki; Uygulama sadece Çarşamba günleri aktiflik göstermektedir.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir