Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom, Avea’yı satın alması ile birlikte pek çok yeniliğe dahil oldu ve alt yapı çalışmalarını da bu sayede çok daha estetik ve yenilikçi bir noktaya getirdi. Haliyle gerek internet, gerek şebeke konusunda yoğun çalışmaları ön plana çıkarmaya başladı. Peki ama Türk Telekom bedava internet nasıl organize edilecek ve hangi paketler var? Bu konuya bir seçenek getirelim istedik hep birlikte.

NOT: Tüm hatlar için geçerli olan Bedava İnternet Paketleri adlı makalemizi inceleyip kendi hattınıza uygun olan paketleri ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketleri

Yeni: Türk Telekom Bedava Sahur Paketi

SAHUR yazıp 5555’e mesaj gönderirseniz 10 GB internet kazanırsınız. Bu internet paketini gece 2-6 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

1-Faturasız 1 GB internet paketi,

1 GB KAZAN yazıp 5555’e sms göndermeniz yeterli olacak. Şartlarınız uygun ise anında internetiniz yüklenecektir.

2-Türk Telekom Selfy Bedava internet kampanyası,

Akşam 21.00’den sabah 09.00’a kadar geçerli olan bu internet kampanyasına katılmak için Gece yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

3-Türk Telekom bedava 10 GB internet paketi,

GIGA yazıp 5555’e mesaj göndererek hediye internet paketine ulaşabilirsiniz

4- Türk telekom bedava internet 4.5 G internet hediyesi için;

Eğer hala 4.5 G’ye geçmediyseniz, bu konuda ön plana çıkarılan bir tarife var ve cihazınız da uyumlu ise, hemen bir 4.5 G’ye geçiş yapın ve ardından size sunulacak hediye interneti kullanmaya başlayın.

5-Online TL yükleme seçeneklerini kullananlara hediye 1GB İnternet,

İnternet üzerinden ya da mobil site üzerinden kredi kartınız ile yapacağınız lira yüklemelerinde hediye olarak sunulan 1GB internet seçeneğini kullanabilirsiniz.

Hediye internet kampanyası,

Online yükleme kampanyası,

Bedava internet seçimi,

6-Goller cepte uygulamasını yükleyen Turk Telekom müşterilerine bir günlük 500 MB internet verilecektir.

 

Gibi internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bedava internet paketleri devamlı güncellenecektir sitemizi takip etmeye devam ediniz. İlerleyen zamanlar bedava internet nasıl yapılır konulu makaleler yazacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir