Telefonda Fotoğraf Arka Planı Silme Uygulamaları

Telefonda Fotoğraf Arka Planını Silmek!

Teknolojinin ilerlemesi ve yeni teknolojilerin çıkması, mobil cihazlarda olan bağlantımızı ve bağımlılığımızı ilerletiyor. Peki ama fotoğrafların arka planları nasıl silinir konusuna gelirsek, cep telefonları bu konuda ne kadar yeterli? Gelin bu durumu inceleyelim ve telefonlarda arka plan silme işlemine dair bir kaç yöntem sunalım.

Arka Planları Yazılımla Silme Seçeneği

Arka planları yazılımla silme seçeneği, özellikle fotoğrafçılıkla ya da amatör olarak montaj işleriyle ilgilenenler için önemli bir konu. Bu işlemi yapmak için, tercih edebileceğiniz ilk seçenek, Background Eraser olarak kullanıma sunulan Android fotoğraf arka plan silme uygulamasını indirmeniz olacaktır. Arka plan silici ismi ile Türkçeye çevirebileceğimiz bu yazılım ile birlikte, rahatlıkla tercihlerinizi ön plana çıkarabilir ve yeni seçeneklerinizi buralarda kontrol edebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve farklılıkların hepsini sistemli şekillerde ön plana çıkarmaya devam edin. Çünkü bu yöntem ile, Android cihazlara sahip olanlar rahatlıkla arka plan silebilir. Yapmanız gereken, kurulumu yaptıktan sonra, ya yeni fotoğraf çekin, ya da var olan fotoğraflar arasından bir seçim yaparak, çekim işleminizi ve montaj işleminizi güncelleyin. Fotoğrafta kalmasını istediğiniz objeyi seçtikten sonra, işlemlerinize hızlı bir şekilde devam edebilir ve hepsini kontrol edebilirsiniz.

iPhone İçin De Aynı Program

iPhone için de çeşitli Apple yazılımları mevcut iken, Background eraser yazılımını kullanarak, orada da temizlik yapabilirsiniz arka plan için değerli arkadaşlar.

Telefonda Arka Plan Silme Uygulamaları

  • Background Eraser
  • Photoshop
  • Snapseed
  • PhotoLayers
  • Pixlr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir