Telefona Gelen Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?

Merhaba arkadaşlar bu yazımız içerisinde turkcell sesli mesaj dinleme, türk telekom sesli mesaj dinleme, vodafone sesli mesaj dinleme, bimcell sesli mesaj dinleme özelliğini nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. Cep telefonları için asistan olarak kullanılan sesli mesaj hizmetlerinde, sizin için kaydedilen bir mesaj var ise onu hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Asistan olarak geçen bu hizmet, bazı operatörlerde telesekreter olarak da çıkıyor karşımıza. Bu yüzden detaylı bir çalışma ile bütün güncel bilgileri rahatlıkla öğrenebileceğinizi söylemek istiyoruz. Peki ama telefona gelen sesli mesaj nasıl dinlenir? Gelin hemen nasıl yapacağınızı anlatalım.

Sesli Mesaj Dinleme

 

Türk Telekom Sesli Mesaj Dinleme: Şayet Türk Telekom kullanıyor iseniz, telefonunuzdan 999 numarasını arayarak sesli mesajları dinleyebilirsiniz.


Turkcell Sesli Mesaj Dinleme: Turkcell hattınız üzerinden gelen sesli mesajlarınızı dinlemek için, 7532 numarasını ücretsiz olarak arayabilir ve size bırakılan sesli mesajları dinleyebilirsiniz.


Vodafone Sesli Mesaj Dinleme: Vodafone hattınıza gelen sesli mesajları dinlemek için tek yapmanız gereken 7542 numarasını aramak olacak.


Bimcell Sesli Mesaj Dinleme: Bimcell operatörünü arayarak, söz konusu mesajı dinlemek istiyor iseniz 888 numarasını ücretsiz olarak arayabilirsiniz.


Cep telefonlarının sesli mesaj özellikleri, bizzat operatör üzerinden yapıldığı için ayarlarda da bu seçimler kullanılıyor. Bu yüzden şayet sesli mesaj dinlemek ve bırakmak istiyor iseniz, ya da bu ayarı önceden tanımlamak istiyor iseniz, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bazı durumlarda sesli mesaj özelliği kapalı olduğu için, iletişim kurulamayabiliyor. Bu yüzden operatörünüz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir