Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam Ücretsiz Oyunlar konusu popüler oyun servisi içerisinde en çok aranılan konular arasında yer almaktadır. Bildiğin üzere dünyanın en popüler platformu olarak gösterilen Steam içerisinde binlerce oyun bulunmakta. Bu oyunlardan bir kısmı ücretli olarak satılırken ücretsiz oyunlarda bulmak mümkün. Sandığın gibi basit oyunların ücretsiz olduğunu düşünme. Bu yazımız içerisinde Steam Ücretsiz Oyunlar listesini profesyonelce sana sunmaya çalışacağız.

Dota2

Günümüzde herkesin dilince olan LOL oyunun atası, oyun dünyasının en zor ve en renkli oyunu olarak gösterilen Dota 2, Steam’ın sahibi olan Valve şirketinini bir ürünüdür. Lol, bu oyundan ilham alınarak basitleştirilmiş tarzda yapıldığını, Dota’nın Lol’e göre oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz.

War Thunder

Online savaşın doruklarına çıkmamıza olanak sağlayan War Thunder, uçak, tank gibi araçlar ile rakipler ile mücadele etmemize olanak sağlıyor. Oldukça üst düzey grafikler ve kusursuz senaryonun ücretsiz olarak sunulması sizler kadar bizleri de şaşırtıyor.

Last Man Standing

PUBG oyununu elbette duyduğunu, bu oyuna benzer ücretsiz oyun arayışlarına ara ara girdiğini görebiliyoruz. İşte sana PUBG benzeri ücretsiz bir hayatta kalma oyunu. Oyun, Açlık Oyunları serisinin bir devam niteliğinde tasarlanmış gibi görünüyor.

Eve Online

Steam Ücretsiz Oyunlar listemiz içerisindeki en eski oyun Eve Online’dir. 2003 yılında çıkış yapan oyun Darkorbit gibi uzay temalı olup oldukça güzel mücadeleyi konu edinmekte. Yıllar içerisinde grafiklerini ve yapısını oldukça güzel geliştiren oyun, kesinlikle denenmesi gerekenler arasında yer almakta.

Path Of Exile

Diablo oyununu muhakkak duymuş, en azından bir kere oynamışsındır. Steam Ücretsiz Oyunlar içerisinde Diablo’ya oldukça güzel benzeyen bir oyun yer aldığını, son zamanlarda oldukça güzel kitle elde ettiğini söyleyebiliriz.  Path Of Exile grafikleri ile öne çıkan en güzel ücretsiz oyunlar arasında yer almakta.

Team Fortress 2

Steam’ın sahibi olan Valve platformuna ait bir diğer oyun olan Team Fortress 2, bir diğer ücretli oyun olan Overwatch oyunun esin kaynağı olarak gördüğü oyundur. Olduk renkli ve güzel grafiklere sahip olan oyun, Steam Ücretsiz Oyunlar listemiz içerisinde yer almayı başarmıştır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir