Steam Bedava Cüzdan Kodu Kazanma

Steam Bedava Cüzdan Kodu Kazanma konusu oyun dünyası içerisinde yer alan birçok kişinin merakı arasında yer almakta. Oyun dünyasının en büyük topluluğu olarak gösterilen Steam, oyunları yasal olarak indirip oynamanıza olanak sağlamakta. Doğrudan yapımcı kişilerce sunulması ve sürekli destek vermesi bakımından oldukça önemli olarak görülmekte. Platform içerisinde yayınlanan oyunların bir kısmı ücretsiz olmasına karşın yoğunla popüler oyunların ücretli olduğunu söyleyebiliriz. Bütçesi yeterli olmayan ya da kredi ve banka kartı kartı kullanmayan kişiler oyun alımı için Steam tarafından oluşturulan cüzdan kodlarından yararlanmak istemektedirler. Bu cüzdan kodları içerisinden gelen rastgele bakiyeler ile oyunlar satın alabilir ya da oynadığınız oyunlar içerisinde bulunan marketlerden ücretli ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Bedava Steam Cüzdan kodları edinebilmek aslında sanıldığı kadar zor değildir. Bazı platformlar, okuyucularına özel olarak cüzdan kodları dağıtarak bir nevi minnettarlığını göstermek istemektedir. Bizler bu yazımızda kod dağıtmaktan ziyade kod kazanma işleminin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. steam-community(nokta)com adındaki bir internet sitesi 4 adımlı bir uygulama işleminin ardından kişilere maksimum 20 dolar değerinde cüzdan kodları göndermektedir. Yukarıdaki siteye giriş yapan kişiler aşağıda gösterdiğimiz bir panel görünümü ile karşılaşacaklardır.

İlk adımı siteye giriş yapmak ile tamamlayan kişiler, ikinci adımda kendilerine iletilen referans numarasını site tarafından verilen bağlantılar ile 15 kişiye göndermeleri gerekmektedir. 15 kişiye referans kodunun gönderilmemesi durumunda diğer adıma geçilemeyeceğini, kod alımı yapılmayacağını belirtmek istiyoruz. Üçüncü adımda kodları arkadaşlarına gönderen kişilerden site ile ilgili olarak oluşturulan politikaları kabul etmeleri istenmektedir. Hızlı bir şekilde bu adımları tamamlamaları durumunda dördüncü adıma geçiş yapacaklardır.

Bu adımların hepsini tamamlayan kişiler, son adımın da tamamlanması ile beraber son aşamada Steam Bedava Cüzdan Kodu kazanabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Sizin referans linkiniz ile 15 kişinin kesinlikle sisteme giriş yapıp kayıt olması gerekmektedir. Aksi halde kod paylaşımının alınamayacağını hatırlatmak istiyoruz. Referans kasma işleminin uzun süreceğini, bu nedenle verilen ödülün bir hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu internet sitesi üzerine yaptığımız araştırmalar sonucunda birçok kişinin 20$ değerinde Steam Cüzdan Kodu kazandığını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir