Spotify Bedava Premium Hesaplar

Spotify Ücretsiz Premium Hesap Alma konusu gençlerin sürekli dilinde olan en popüler müzik dinleme platformu olduğunu söyleyebiliriz. Spotify içerisine yer yabancı milyarlarca müzik yer aldığını sadece günümüze ait değil, geçmişe ait parçalarında bulunduğunu söyleyebiliriz. Dileyen herkes başta bilgisayarları başta olmak üzere tablet, akıllı telefonlar gibi tüm dijital ortamlar üzerinden kullanılabilmektedir. Müzik dinleyebilmek için kişilerin öncelikle Spotify üzerinden bir hesap oluşturmaları gerekmekte. Başlangıç aşamasında oluşturulan tüm hesaplar tamamen ücretsizdir. Bu hesaplar aracılığı ile müzik dinlemeye devam edebilir, platformun tüm olanaklarından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak açılan hesaplardan müzik dinleme işlemleri arasında reklamlar girmesi ya da bazı sınırlandırmaların getirilmesi kişilere Premium üyelik almaya doğru yöneltmektedir.

SPOTIFY Bedava Hesaplar

edecesaris@gmail.com: erindec3
alaskalifer@hotmail.com: Alexandra15
noahrifkin@mac.com: Is@i@h1
jonaslarsen22@gmail.com: Nor9067j
kairuskavarana@hotmail.com: Borrelli65
bletcherba@yahoo.com: bloomsbury
laurie2829@yahoo.com: fins5113
delgicatoro@hotmail.com: 7682890
pardal.marisa@gmail.com: chocoMIX7
kanch.daswani@gmail.com: Tyrone05
nathaliagn@gmail.com: 3316513000

Spotify Ücretsiz Premium Hesap sahibi olan kişiler, diğer kullanıcılar tarafından ya da kendileri tarafından oluşturulan müzik listelerini indirebilir, müzik listesi arasında rahatlıkla atlatmalar yaparak reklamsız olarak dinleyebilirsiniz. Reklam, neredeyse her müzik sonrasında 30 saniye olarak kişilerin karşısına çıkması zaman içerisinde oldukça sıkıntılı hale gelmeye başlamakta. Premium üyelik alma şartlarının maddi olarak ağır olması kişiler üzerine büyük külfetlerin oluşmasına, alım durumunun imkansız hale gelmesine neden olmakta. Spotify Ücretsiz Premium Hesap Alma işleminin sürekli internet üzerinden araştırmasını gördüğümüz şu günlerde keşfettiğimiz bazı yöntemler ile ücretsiz Sfotify Premium hesap alımında bulunabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Anlatımımız içerisinde yer alan yöntemler, uzun süreli olmasa da sizleri kısa süreli olarak Premium hesap sahibi yapacaktır.

Bazı kesimler Spotify ayrıcalıklarını sonuna kadar ücretsiz olarak kullanabilmekte. Eğer öğrenci iseniz birçok alanda yakaladığınız indirimleri Spotify üzerinden de yakalayabilirsiniz. Öğrencilere aylık 1 TL ücretlendirme sunan platform, deneme olarak 3 aylık bedava hesap alımında bulunabilirsiniz. Bu bedava olarak sağlanan Premium hesapları tüm avantajları ile kullanabilir, telefon, bilgisayar ve tablet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinde binlerce Spotify Bedava Premium hesapların paylaşıldığını görebilirsiniz. En güvenilir yolun öğrenci hesabı açarak öğrenci hesabı üzerinden Premium üyelik almanızdır. Bu sayede 3 ay boyunca tüm olanakları yerine getirerek işlemler yapmanız olanak sağlamakta. Google üzerinden “Spotify premium apk“ aramasını yaparak ücretli uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Vodofone Spotify Kampanyası

Vodofone kullanıcıları bu kampanya sayesinde bedava spotify hesabı sahibi olabiliyor. İlk 3 ay 13.99 tl ödemek yerine herhangi bir ücret ödemeden 3 ay boyunca uygulamayı kullanabilirsiniz. 3 Ay sonunda kampanyayı iptal ederseniz ücretsiz olarak kullanmış olacaksınız. Spotify premium kullanma detayları için buraya tıklayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir