Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar

Sağlıklı bir yaşamın ilk adımı sağlıklı bir beslenme ile meydana geldiğini, bununla beraber formda kalabilmek için beslenme ile beraber spor ve egzersize de önem verilmesi gerekildiğini belirtmek istiyoruz. Kilo problemi yaşayan ya da yaşamayan her bireyin spor yapması kesinlikle önerilmektedir. Kilo vermeye olanak sağlayan spor, zayıf kişilerin de vücut hatları kazanmalarına olanak sağlarken psikolojik açıdan da kendilerini iyi hissetmelerine olanak sağlamakta. Maddi gücü iyi olan kişiler, spor faaliyetleri için salonlara yazılarak gerek özel hocalar eşliğinde gerekse belirli bir program dahilinde çalışarak istediği sonuçlara ulaşmaya çalışmaktadır. Maddi gücü orta düzeyde ya da hiç olmayan kişiler ise çözümü daha çok yürüyüş şeklinde yapmaya çalışmaktadır.

Mekan ayrımı olmaksızın herhangi bir yerde sporsal faaliyetlerde bulunan birçok kişi, spor yaparken kendilerine iyi gelecek, ruhlarını tazeleyecek müzik gereksinimlerine ihtiyaç duyarlar. Bazı kişiler spor yaparken doğa sesleri ile rahatlarken bazı kişiler de gereksinimlerini daha çok hareketli müzikler üzerinden karşılamaya çalışmaktadırlar. Her insanın müzik tarzının farklı olmasından dolayı önerilerin oldukça geniş bir yelpaze içerisinde listelendiğini söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde birçok kitleye hitap edecek Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Tarafımızca hazırlanan liste içerisindeki müziklerin tamamı yabancı olup daha çok spor stiline uygun olacak şekilde farklı tür müziklerden oluşturulmaya çalışılmıştır.

Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar

1. Sia – “Cheap Thrills”
2. Drake – “One Dance”
3. Major Lazer – “Lght It Up (feat. Nyla & Fuse ODG)-Remix”
4. Zara Larsson – “Lush Life”
5. Beyoncé – “7/11”
6. Jessi J, Nicki Minaj, Ariana Grande – “Bang Bang”
7. Calvin Harris – “This is What you Came For”
8. Mike Posner – “I Took A Pill In Ibiza – Seeb Remix”
9. Justin Timberlake – “Sexyback”
10. Rihanna – “S&M”

11. Eminem – “‘Till I Collapse”
12. Kanye West – “POWER”
13. Drake – “Jumpman”
14. The Chainsmokers – “Closer”
15. Calvin Harris – “This is What You Came For”
16. Rihanna – “Work”
17. Sia – “Cheap Thrills”
18. The Weeknd – “Starboy”
19. Beyoncé – “7/11”
20. David Guetta – “Hey Mama”

Bizler tarafından oluşturulan listenin bu şekilde olduğunu dilemeniz durumunda müzik dünyasını inceleyerek kendinize özgü bir liste oluşturabileceğinizi de belirtmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir